Що говорять комунальники про ремонт найбільшого двору у Тернополі

Як повідомляють фахівці відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду, капітального ремонту потребують близько сотні дворів у Тернополі. Кожного року здійснюється капремонт максимальної кількості об’єктів, а першочергово обирають ті двори, які перебувають у найгіршому стані. Нещодавно у рамках капремонту двору було здійснено асфальтування на вул. Лепкого, 14.

Там, нагадаємо, напередодні облаштували тротуари та екопарковку, розширили проїжджу частину, а ще – відремонтували покрівлю. Оскільки вказаний житловий будинок найбільший у Тернополі (у ньому налічується сімнадцять під’їздів), то капітально відремонтували лише половину двору. При перегляді бюджету цю обставину буде враховано та, за наявності бюджетного фінансування, ймовірно, що капремонт у дворі на вул. Б. Лепкого, 14 продовжать ще цього року. У будь-якому випадку для того, аби мешканцям було комфортніше добиратися до власних осель, буде здійснено ремонт тротуарів поблизу будинків, а от чи відремонтують у 2015-му асфальтобетонне покриття двору – стане відомо лише після перегляду бюджету.

Ремонту потребує також міжбудинковий заїзд, який веде до будинку вул. Лепкого, 14. Тривають перемовини із приватними підприємцями, заклади яких межують із вказаною дорогою,  щодо здійснення капремонту на умовах співфінансування.

Коментарі вимкнені.