Що потрібно бійцям АТО (список)

Ремонтні бригади на передовій, відчувають гостру потребу в ключах для ремонту бойової техніки. Враховуючи високу вартість ключів на ринку, Склад допомоги воїнам АТО (Східний масив) вул. Дністрянського 10 , м.Тернопіль, розпочинає підготовку виробничих потужностей по виробництву вищезгаданих ключів з металу 3-5 мм. Враховуючи це, просимо всіх небайдужих:
1. Приносити на Склад допомоги воїнам АТО (Східний масив) вул. Дністрянського 10 , м.Тернопіль ключі будь-яких розмірів для формування з них комплектів, та передачі в зону АТО.
2. Залишки листового металу товщиною 3-5 см, кутники, квадрати будь-якої довжини, для виготовлення з нього ключів в великих кількостях…
3. Декілька хвилин тому телефонували з під Пісків. Дуже дякували за наші спиртівки. Хлопці , на передовій, робили їх з консервних банок , та з чого могли. Сьогодні частина спиртівок (810 штук) передана на Донецький аеропорт та спец-назівцям. Від них велика подяка. Враховуючи численні запити, прохання: залишки листового металу (бляхи) приносити на Склад допомоги воїнам АТО (Східний масив) вул. Дністрянського 10 , м.Тернопіль.
4. Також просимо не забувати про домашній одяг. В тому числі старий. Для прикладу з старих пальт ми вирізаємо та шиємо встілки для взуття. На ринку така встілка коштує від 5 грн.

З повагою,
Відповідальний по Складу допомоги воїнам АТО (Східний масив) вул. Дністрянського 10 , м.Тернопіль,

Коментарі вимкнені.