Що роблять доброго регіонали на Тернопільщині (фото, відео)

Активісти «Молодих регіонів» впорядкували волейбольні майданчики у Великих Гаях Тернопільського району.
До світлого свята Воскресіння Господнього залишаються лічені дні. Традиційно, напередодні Великодня, українські родини, після «зимової перерви», прибирають, ремонтують та прикрашають власну оселю. Також, впорядковують і зелені території містечок, селищ чи обласних центрів. При нагоді всі разом об’єднуються на загальну толоку. Цьогоріч, активісти обласної організації «Молоді регіони» вирішили не лише очистити Великі Гаї, що у передмісті Тернополя, від сміття, а й впорядкувати там волейбольні майданчики. Приурочили все до Дня довкілля, який відзначається  на державному рівні, щорічно у третю суботу квітня. Небайдужі активісти встановили нові пластикові сидіння для команд, відновили огорожу спортивних майданчиків, пофарбували стійки та натягнули волейбольні сітки.
«В такий спосіб, наша організація відгукнулася на нові соціальні ініціативи Президента України, який закликав провести ремонт дитячих спортивних майданчиків. Це потрібна справа, адже йдеться про здоров’я дітей та молоді, їх залучення до занять спортом та фізичною культурою. Незабаром плануємо провести такі акції й в інших районах області», – каже голова обласної організації «Молоді регіони» Костянтин Баранов.
І вже у неділю, 21 квітня, волейболісти мали можливість, провести товариські зустрічі на оновлених спортивних майданчиках. Мешканці Великих Гаїв у захваті від таких приємних змін, адже відтепер сімейних, здоровий відпочинок стане ще доступнішим. Наполегливу кількаденну працю волонтерів, оцінив і голова Тернопільської державної адміністрації, голова обласної організації Партії регіонів Валентин Хоптян. Він взяв участь в урочистому відкритті площадок і подякував за сумлінну роботу молодим активістам.
«Сьогодні ми працюємо над тим, аби створити належні умови для занять спортом дітей та молоді. Минулого року ми відновили стадіони у районних та в обласному центрі. В перспективі – встановлення майданчиків зі штучним покриттям для всіх ігрових видів спорту. Особливу ж увагу нині приділяємо модернізації дитячих спортплощадок. Приємно, що нас підтримують у цьому представники молодіжних організацій. Я щиро дякую їм за це і, думаю, що таку роботу ми маємо активно продовжити у всіх населених пунктах», – сказав Валентин Хоптян.
Молоді активісти, в свою чергу, пообіцяли продовжувати таку добру справу і закликали долучатись до хорошої традиції усіх небайдужих, не лише у День довкілля, а й у звичайні, не передсвяткові дні.


-1 thoughts on “Що роблять доброго регіонали на Тернопільщині (фото, відео)

  • 00:23 | 27.04.2013 о 00:23
    Permalink

    Українці продовжують підтримувати акцію протесту опозиції проти політики теперішньої влади, яка призвела до зубожіння та падіння рівня життя населення, повідомляє Економіст .

Коментарі вимкнені.