Що робить влада Тернополя із давньою проблемою усіх міст України

На запитання слухача УХ-радіо про стихійну торгівлю на вул.Живова відповідав у прямому ефірі 31 січня заступник міського голови Владислав Стемковський.

–          Що робиться для тих людей, які привозять сільгосппродукцію на продаж на базарі чи на вул.Живова? – запитував тернополянин. – Вони стоять в болоті, в снігу і ми мусимо купляти цю продукцію. А влада на місцях нічого не робить ні для них, ні для нас. Їхніми послугами користуються тисячі людей. І вони такі бідні, і ми ходимо болотом в снігу. Вони мали місце, знову вигнали їх. Чому влада не реагує?

Владислав Стемковський:

–          На жаль я не відповідаю за питання торгівлі, тому не можу повноцінно дати відповідь. Але це достатньо давня проблема, яка стосується не тільки Тернополя, а фактично всіх міст України.

Торгівля виглядає хаотичною, тому що кожен торгівець починає змагатися за покупця. Люди не хочуть продавати на території ринку, тому що по тротуару ходить більше клієнтів. А ще на ринку треба за місце платити – невеличкі гроші, але всеодно пару копійок треба віддати.

Позаминулого року міський голова зобов’язав, і це було виконано, розчистити від торгівлі вулицю Шептицького. Навіть дали місця на території ринку. Але потім знову почалося: один виніс якусь баночку, другий виніс якесь яблучко і починають забивати тротуар.

А що робить влада? Ну ви розумієте, якщо виходить торгувати ряд старших людей, ви хочете, щоб ми зверталися до правоохоронних органів, щоб їх почали там палицями ганяти? Ми теж адекватно реагуємо і де можемо – зобов’язуємо. Там принаймні вже немає комерційної торгівлі промисловими товарами, як це було кілька років тому. Але якщо та бабця вийшла з тими яблуками – ганяти ми їх теж не можемо.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.