Що у Тернополі відновлять за декілька тижнів?

Чергова робоча нарада відбулася у комунальному закладі обласної ради Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина». Прийнято рішення розпочати тендерні процедури закупівлі між потенційними підрядниками, повідомляє виконувач обов’язків директора управління капітального будівництва Тернопільської ОДА Віктор Кузяк.

Вже до кінця року планується відкриття оновленого пологового корпусу, що міститиме відразу три відділення: передродові палати, операційні та відділення генікології. Буде й декілька палат, спеціально обладнаних для партнерських пологів. До того ж у звичайних палатах перебуватимуть не від 5 до 10 осіб, як це відбувається сьогодні. Приміщення для з усіма зручностями будуть розраховані не більш ніж на 1-2 породіллі.

«Роботи плануємо розпочати вже через два-три тижні, — зазначає Віктор Кузяк. — Головне, щоб не було затримок з фінансуванням й кошти, виділені з держбюджету, надходили вчасно».

Довідка

Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» — єдиний в області заклад охорони здоров’я ІІІ рівня із надання високоспеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим з групи високого ризику, що потребують високої інтенсивності лікування на основі використання сучасних перинатальних технологій. Реконструкцію закладу розпочали у 2012 році та згодом припинили. Починаючи з 2013 року роботи не проводились.

Коментарі вимкнені.