Що відбудували цього року на Тернопільщині?

Протягом вересні-жовтня 2014 року у Тернопільській області ввели в експлуатацію 17 об’єктів виробничого призначення. Одночасно за даний період розпочали будівництво 10 нових об’єктів, серед яких 6 – промислового призначення та 4 – інженерно-траспортної інфраструктури.

Про це на робочій нараді під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака повідомив директор департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації Володимир Харченко.

«Основним напрямком промислового будівництва залишається будівництво та реконструкція існуючих потужностей, в основному, сільськогосподарського, переробного та торгівельного призначення, – зазначив він. – Так, завершили реконструкцію комбінату хлібопродуктів у м.Збаражі, реконструкцію будівлі під забійний та ковбасний цех у Зборівському районі, будівництво свинокомплексу на 9.5 тис. свиноматок у Тернопільському районі, будівництво логістичного комплексу у м.Тернополі, цеху віконних та дверних профілів з ПХВ у м.Тернополі та інші об’єкти. Загалом від початку року здали в експлуатацію 78 об’єктів виробничого призначення».

Серед розпочатих об’єктів найбільш значимими є: реконструкція корівника під свинокомплекс у Чортківському районі, будівництво цеху піноблоків у Тернопільському районі, реконструкція приміщень під зерноприймальне підприємство у Кременецькому районі.

До переліку об’єктів інфраструктури області включені усі новобудови житлово-комунального призначення (артсвердловини, водогони, каналізаційні колектори).

«Будівництво виробничих об’єктів є важливим для розвитку області, – зауважив Іван Крисак. – Таким чином забезпечується діяльність переробної галузі, а також виробництво будівельних матеріалів. Загалом, об»єктів у області будується мало. Тож ми повинні працювати над вдосконаленням інвестиційного клімату краю. Тернопільщині потрібні масштабні проекти будівництва, які збагачуватимуть її економіку»

Коментарі вимкнені.