Що вирішив суд щодо американців, які з дерев’яної ложки змайстрували протез для тернопільського Андрійка без ручок та ніжок

Залишилися позаду найскладніші паперові формальності і у 1,5-річного тернопільського хлопчика Андрійка з’явилися справжні прийомні батьки. 21 червня відбувся суд і американці Келлі та Езра Рейнольдз зможуть забрати хлопчика без рук та ніжок до себе на батьківщину. З цього приводу у групі підтримки Андрійка небайдужі українці діляться радісними емоціями.

–          Не буде більше псевдоніму “Bowen”. Тепер ми з гордістю є батьками Андрія, – написали в своєму блозі 21 червня Келлі та Езра. – Все пройшло добре. Дякуємо за ваші молитви і підтримку.

Американці чекають середи, щоб отримати рішення суду:

–          We can pick up the court decree on Wednesday because Monday is a government holiday.  We hope to get a lot of the paperwork done next Wednesday.  We don’t know when Gotcha Day will be yet, – пишуть вони.

У своєму блозі Келлі та Езра періодично описують здобутки новоспеченого синочка та публікують відео і фотографії, де він справно користується тимчасовими протезами, які змайстрував Езра. Це дерев’яні палки та ложки, які прив’язують до передпліч. У своєму блозі прийомний батько Андрійка написав, що придбав лише гумки, дерев’яну ложку, воланчик для бадмінтона, кухонну прихватку та скотч, заплатив за це все не більше чотирьох доларів. Сам Езра за фахом інженер, працює в сфері протезування.

Описуючи враження Андрійка від саморобного «протеза», подружжя написало, що він був дуже задоволений і міг рухати іграшковий потяг, маніпулювати об’єктами на відстані. Хлопчик грався так активно, що протез кілька разів відчіплявся, адже Езра не хотів затягувати ґумку надто туго. Того дня у блозі з’явився зворушливий запис про те, що Андрійко підняв його і подивився на Езру таким полядом, наче хотів сказати «Прикріпи знову».

–          He was studying the problem very intently and improving his skill at moving the little car.  The prosthetic came loose several times during the evening (I don’t want to make it too tight), and he held it up and looked at me, communicating “fix it”.

Нагадаємо, Андрійко народився у Тернополі без ручок та ніжок. Американське подружжя Рейнольдз описало це так: «Коли хлопчик народився, його батько поставив матері ультиматум: “Або він, або я». І тому вона залишила свою дитину. Медперсонал назвав його Андрієм».

Зараз у Андрійка є два «протези», він активно ними стукає по перилах ліжечка, а також грається в пісочниці, соває іграшки. Дуже любить гратися з планшетом.

Подивитися відео, як йому це вдається, а також читати оновлення з життя маленького тернополянина можна на інтернет-сторінці сім’ї Рейнольдз.

До речі, нещодавно вони усиновили ще кількох неповносправних діток. Так сталося, що ті також із України.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”, фото з блогу Келлі та Езри

Коментарі вимкнені.