Щоб налити у пляшку горілку, фальсифікатори користуються шкільними законами фізики

Чимало фальсифікованих алкогольних напоїв протягом новорічно-різдвяних свят виявили на Тернопільщині. Чи не найприбутковішим сьогодні бізнесом займався мешканець Струсова Теребовлянського району.

Як розповів заступник начальника управління податкової міліції ДПА в Тернопільській областіІгор Сторожук, чоловік нелегально виготовляв спиртне, створивши відповідну мережу на Тернопільщині, а також збував зроблене, в тому числі і в обласному центрі. Незаконне виробництво працівники податкової міліції виявили в будинку порушника.

Ігор Сторожук: «Було вилучено 310 літрів спирту, 250 пляшок із фальсифікованою горілкою місткістю 0,5 під марками відомих українських товаровиробників, які були оклеєні підробленими марками акцизного податку, а також і без марок. При виїзді з подвір’я домоволодіння вказаного громадянина співробітниками податкової міліції було зупинено транспортний засіб, який належить мешканцю села Зарваниця, під час огляду якого в салоні вказаного автомобіля було виявлено 200 пляшок незаконно виготовлених алкогольних напоїв, які вказаний громадянин придбав у, як я вже зазначив, громадянина, який здійснював незаконне виготовлення зазначених алкогольних напоїв».

Минулого року порушили справу проти тернополянина, який незаконно реалізовував підроблений коньяк в торговельних мережах. Фальсифіковане спиртне експрес-поштою доставляли із Закарпаття. По виявленому факту порушено кримінальну справу. Триває слідство. Ще один підприємець, але цього разу оптовик, зберігав понад 10 тисяч пляшок вартістю 205 тисяч гривень. За рішенням суду, алкогольні напої конфісковано. Для уникнення підозр щодо нелегальності алкоголю порушники вдаються до надзвичайних методів. Інколи достатньо звичайних знань фізики шкільного рівня.

Ігор Сторожук: «Вторинна пляшка, яка збиралася із пунктів прийому склотари, ділками тіньового бізнесу поміщалася у посудину, яка попередньо вже була заповнена спиртовмісною рідиною, прикріплялася спеціальними пристроями. І шляхом заповнення пустоти в пляшці алкогольний напій попадав всередину пляшки, після чого пляшка закорковувалася відповідним пластиковим корком».

Впродовж 2011 року працівники тернопільської податкової міліції виявили 15 випадків незаконного виготовлення спиртного. По 12-ти з них завершилися розслідування. У результаті 3 людини засуджено, ще 3-х звільнили від кримінальної відповідальності у зв’язку з обставинами. Завдяки виявленню незаконної алкогольної діяльності податкові міліціонери не дали втратити легальним її виробникам більш як півмільйона гривень, – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.