Щоб звільнити з роботи Світлану Лемегу, яка через суди добивається правди, директор ліквідовує підприємство? (фото, відео)

Засновник ГТОВ “МРІЯ” ЖЕКу, що знаходиться в м.Тернополі, по вул.Острозького,24, вже впродовж року робить все, щоб звільнити з роботи Світлану Лемегу, яка просто хотіла, щоб їй вчасно виплачували чесно зароблені кошти. З цією проблемою жінка звернулась в редакцію “Погляду”.

– Працюю бухгалтером у КП “Мрія”, яке обслуговує будинки у центрі міста. З 2009 року працюю на даному підприємстві бухгалтером по нарахуванні зарплати. Впродовж цих років зарплата виплачується не вчасно. Заборгованість становить 3-5 місяців. Перший раз звернулась до керівництво виплатити мені зарплату у грудні 2012 року в зв’язку з тим, що у мене був дуже хворий батько і я потребувала коштів. Я просила лише свої чесно зароблені кошти. На що мені було відмовлено в грубому порядку. І керівник сказав, щоб я звільнилась. В січні місяці мені поставили такі умови, що я перевелась на 0,5 ставки. В червні 2013 році я йшла у відпустку і знову звернулась, щоб мені виплатили заробітну плату та відпускні. Також було відмовлено. 12 липня я вийшла з відпустки. І я писала відомість по виплаті заробітної плати, де зарплату за квітень місяць отримали всі, окрім мене. Це мене змусило звернутись у правоохоронні органи. 1 серпня 2013 року я звернулась до мера Сергія Надала та у міську прокуратуру. Після цього на мене почався тиск з боку керівника Котика Олександра Семеновича. Кожного дня він мене кликав у свій кабінет і заставляв написати мене заяву на звільнення у добровільному порядку, в іншому випадку він казав, що мені буде погано. Таким чином він мені погрожував. 27 серпня я знову звернулась до мера. І відразу ж я отримала всю заборгованість по заробітній платі станом на 1 липня 2013 року. Після цього у нас була перевірка з інспекції праці, після якої мене викликали у кабінет директора. Директор провів збори профспілок, хоча він не мав на це права. Бо директор не може бути ні членом, ні Головою профспілок. Мені зачитали подання на моє звільнення і мене було звільнено з роботи за винною в діях, яких я не вчиняла.

Я подала заяву в суд на поновлення мене на роботу. І 12 вересня на мене відкрили кримінальне впровадження міською прокуратурою про підробку нібито довідки про мої доходи, яку я подала у кредитну спілку “Тернопіль 2004”. Цивільна справа розглядалась з жовтня 2013 по лютий 2014, де паралельно моїм керівником Котиком доносився весь хід розслідування кримінальної справи. Долучались всі документи. Суддя Братисюк постійно переносив судові засідання в очікування, що мене зроблять виною. У лютому 2014 року було рішення суду по цивільній справі, що мене звільнило законно. Я подала в апеляцію і 8 квітня суд поновив мене на роботу.
Кримінальна справа по мені з лютого досі є в суді.

Справа досі ще не розглядалась.

На сьогоднішній день після поновлення мене на роботі, мені не надали жодної роботи.Мій стіл винесли в актовий зал. Я там сиджу, але жодної роботи мені не доручають. Я отримую мінімальну плату. Отримую тепер вчасно на відміну від інших працівників. Керівництво намагалось мене знову звільнити, виписувавши незаконно догани, які були скасовані Тернопільським судом. І тепер керівництво вирішили ліквідувати підприємство.

Коментарі вимкнені.