Сергій Надал обіцяв: через будівництво “сіті-холу” дерева не постраждають, а біля пам’ятника Бандері буде фонтан

Багато мешканців Тернополя тривожно сприйняли звістку про будівництво міської ратуші (City Hall) навпроти приміщення облдержадміністрації. Особливо, коли міська рада розповсюдила проект цієї споруди. На проекті видно, що сіті-хол дугою огинатиме позаду пам’ятник Степану Бандері і «врізатиметься» в парк Шевченка. Власне, останнє й обурило тернополян. Вони вважають, що для будівництва цієї споруди у парку вирубуватимуть дерева. Про це навіть запитали у неділю міського голову в прямому ефірі УХ-радіо.

–          В жодному випадку паркова зона страждати не буде, – запевнив Сергій Надал. – Тому, що планується будівництво об’єкта на території, яка не є парком. Крім того, говорять, що все нове – це добре забуте старе. Якщо підняти архітектурні плани розбудови міста з часів 70-их років минулого століття, то, власне, ця територія, де збудоване приміщення обласної адміністрації і приміщення податкової служби, територія навпроти них, при вході в парк, була передбачена під забудову адміністративних будівель. І навіть ті споруди комунікацій, які є там, будувалися так, щоб там можна було розміщати ще якісь адміністративні будівлі. Ми на сьогодні використовуємо ті напрацювання, які були зроблені ще раніше. Планується будівництво «сіті-холу» на території, яка не будуть займати паркову зону. Не будуть страждати зелені насадження.

Також міський голова розповів про плани прикрасити площу біля пам’ятника Степану Бандері фонтаном.

–          Планується зробити новий благоустрій площі героя України Степана Бандери, облаштувати, надати їй вигляд площі. Тому, що сьогодні це не є територія, де тернополяни могли би, чи люблять прогулюватися чи відпочивати. Це просто собі прохідна частина міста. Там має бути облаштований фонтан, місця для відпочинку.

Юрій Романович, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.