Сергій Надал: «Суспільству бракує дискусії або відвертої глибокої розмови на тему духовності»

Міський голова Тернополя Сергій Надал взяв участь у круглому столі «Зрілий християнин перед викликами сучасності», який відбувся 3 квітня у приміщенні «Фундації «Справа Патріарха Йосифа». Організатором заходу виступила комісія у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Ініціатори ставили собі за мету загострити дискусію довкола питань церкви та освіти, прав церков та релігійних організацій, формату діалогу між державою і церквою, відповідальності кожного мирянина за зміну усіх сфер суспільного життя відповідно до суспільного вчення Церкви.

Звертаючись до учасників круглого столу Сергій Надал, зазначив:

«Ми вже звикли до ток-шоу і дискусій на теми політики. Телебачення в наші дні перетворилось на суцільний політичний піар-серіал. Але ми там не бачимо дискусії, не бачимо глибини пошуків відповідей. Зрештою, там і не ставляться питання, які передбачають глибину дискусії.

Мабуть суспільству бракує дискусії або відвертої глибокої розмови на тему духовності, сенсу життя, національної ідентичності, місця людини в світі і місця України на карті світу. Бракує розмови в духовній системі координат.

Тому дуже приємно брати участь в такому круглому столі, приємно, що подібні заходи започатковуються і як я розумію — будуть мати не одноразовий характер, а більш тривалий».

-1 thoughts on “Сергій Надал: «Суспільству бракує дискусії або відвертої глибокої розмови на тему духовності»

  • 22:52 | 4.04.2012 о 22:52
    Permalink

    Про духовність вже років із 20 теревените, може пора економічною стороною життя зайнятися..?

Коментарі вимкнені.