Що поєднує Сергія Надала з Валентином Хоптяном

Виявляється в тому, що земля на території регіонального ландшафтного парку «Загребелля» потрапила у руки забудовника винен не тільки екс-голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян, але й міський голова Сергій Надал, чих відомства надали всі дозвола на здійснення там будівництва.

Нагадаємо, ще минулого року Валентин Антонович підписав розпорядження № 396-од “Про виділення у платне довгострокове тимчасове користування лісової ділянки громадянину Гуді І.Б.”, згідно з яким громадянину   ГУДІ   Ігорю   Богдановичу  виділили лісову   ділянку загальною площею 0,3290 га в кварталі 24, виділ 1 Тернопільського лісництва державного   підприємства   „Тернопільське   лісове   господарство”   за   межами населеного   пункту   в   платне   довгострокове тимчасове користування без вилучення її у постійного лісокористувача для рекреаційних цілей (організація місця відпочинку) терміном на 49 (сорок дев’ять) років.

Як повідомляє прес-служба МВС, слідчі Тернопільського міськвідділу міліції розпочали кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Тернопільської міської ради. Посадовці, порушуючи закон, надали будівельній фірмі дозвіл на виконання будівельних робіт на території регіонального ландшафтного парку «Загребелля».

Відомості про дану подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 364 ККУ (Зловживання владою або службовим становищем). Проводиться досудове розслідування.

Нагадаємо, кілька місяців тому слідчим відділенням було відкрите кримінальне провадження за фактами незаконної вирубки дерев на згаданій території ландшафтного парку «Загребелля» (стаття 246 ККУ) та умисного знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду (стаття 252 ККУ).

В ході досудового розслідування було з’ясовано, що на земельній ділянці загальною площею 0,3290 га будівельне підприємство незаконно вирубало 30 дерев та зняло родючий шар ґрунту, чим спричинено істотну шкоду державним інтересам на загальну суму понад 51 тисяча гривень.

На даний час досудове розслідування завершено. Всі зібрані правоохоронцями матеріали скеровані в суд для прийняття законного рішення.

Коментарі вимкнені.