У Тернополі молодь навчалась як контролювати та впливати на міську раду

20 червня у Тернополі відбувся семінар «Як ефективно контролювати та впливати на міську раду: інструменти місцевої демократії», який був організований Міжнародним республіканським інститутом, Національним Фондом підтримки демократії, Тернопільською міською радою та Інститутом політичної освіти.
Учасниками семінару були представники громадських організацій, виконавчих органів Тернопільської міської ради,  журналісти та депутати міської ради.
Метою проведення даного семінару було обговорення представниками  міської влади та громадського сектору Тернополя таких питань як функції органів місцевого самоврядування, шлях від ідеї до рішення в міській раді Тернополя та розробка проектів положення про ефективну участь громадськості у процесі прийняття рішень владою міста.
Експертами семінару виступили представники Інституту політичної освітиОлександр Солонтай та Тарас Случик, які познайомили учасників із практичними механізмами контролю за діяльністю місцевих рад, а також досвідом та процесом впровадження інструментів місцевої демократії для місцевої влади.

Як зазначив один із учасників семінару, голова Правління ТОМГО “Спілка Молодіжного Самоврядування” Ігор Процик: “Проведення даного семінару дало можливість познайомитись із інструментами громадського контролю за діяльність місцевої влади, елементами впровадження місцевих ініціатив  та налагодити співпрацю із депутатами міської ради та представниками виконавчих органів ради для подальшої співпраці. Також варто зазначити, що учасниками семінару були в своїй більшості молодь, тобто громадяни віком до 35 років, що свідчить про те, що саме молодь готова брати активну участь в  розбудові демократичних цінностей в місті та Україні загалом.”

Коментарі вимкнені.