За кошти фонду соцстраху Тернопіль оздоровлює найбільше дітей

Тернопільський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності єдиний в області з 1 червня розпочав дитячий оздоровчий сезон.

З метою контролю якості надання послуг із дитячого оздоровлення, заступник директора виконавчої дирекції обласного відділення Василь Збриський разом із фахівцями дирекції та журналістами постійно проводять перевірки літніх дитячих таборів.

Виконавча дирекція Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 1 червня розпочала літню дитячу оздоровчу кампанію. Завдяки плідній та наполегливій роботі керівництва дирекції, на сьогодні у ДЗО області оздоровлюються 40% дітей від загальної запланованої кількості. Це найкращий показник оздоровлених дітей за рахунок коштів Фонду серед обласних відділень Фонду.

В цілому у поточному році обласним відділенням планується оздоровити 3 283 дитини, що на 130 дітей більше, ніж у минулому. На сьогодні на оздоровленні знаходиться 1 300 дітей.

За путівками, придбаними за повну вартість, оздоровлюється 825 дітей у 4 дитячих закладах оздоровлення, з яких 2 санаторного типу, а саме:

–          ДП ОК «Лісовий»;

–          ДСОЗ «Лісова пісня»;

–          ТзОВ «Санаторій «Веселка»;

–          Офтальмологічний санаторій «Барвінок».

За путівками, придбаними за часткову вартість, оздоровлюється 465 дітей в 7 дитячих закладах оздоровлення, а саме:

–          ДЗО «Сокіл»;

–          ДЗО «Ромашка»;

–          ДОК «Збруч»;

–          ДЗО «Лісовий дзвіночок»;

–          ДЗО «Веселка» (Підволочинський р-н)»;

–          ДЗО «Промінь»;

–          ДЗО «Гайдарівець».

ФСЦ

Коментарі вимкнені.