Що не так у Тернополі: результати опитування тернопільських мам виявились невтішними

Впродовж семи місяців волонтери ініціативи “Тернопіль – місто щасливих сімей” виходили на вулиці Тернополя та опитали близько 700 тернополянок щодо проблем, пов’язаних із материнством та доступністю інфраструктури у їх місті.  Результати відверто невтішні.

Більшість опитаних тернопільських мам нарікають на незручність проїзду візочками у громадському транспорті (68,1%), незадовільний стан тротуарів (65,6%) і надто високі бордюри (52,1%). Також матері жалілись, що у закладах майже немає пеленальних столиків, дитячих кімнат у відпочинкових закладах,та пандусів як таких. 35% опитаних жінок називаються це конкретною проблемою, яку, на їх думку, вирішити цілком можливо. Але незважаючи на всі проблеми понад 70% матерів почувають себе щасливими матерями.

Опитування проводилось у рамках ініціативи  “Тернопіль – місто щасливих сімей”. Координаторка проєкту Ірина Яремчук  каже, метою опитування є створення комфортних умов для сімей, для народження, виховання та розвитку дітей. “Зручне перебування з дітьми у закладах відпочинку, у  комунальних закладах є пріоритетом для нас і ми б хотіли, щоб це стало пріоритетом і для місцевої влади. Але щоб вирішити проблеми, потрібно їх, насамперед, окреслити.” 

 

Тішить, що понад 60% активних матерів готові долучатися до вирішення проблем, які стосуються комфорту їхніх сімей у Тернополі. 
Коментарі вимкнені.