Що шукали рятувальники у тернопільських церквах

21 березня 2018 року рятувальники Тернопільського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області перевірили церкви та храми.

Працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснили рейд по церквах. Перевірили наявність вогнегасників, справність електромереж та шляхи евакуації. Рейд проводять з метою готовності культових споруд до Великодніх свят. Для того щоб спокійно у Великодень освячувати Пасху, священники до рук взяли не святу воду, а вогнегасники.

Рятувальники проінформували представників духовенства про основні заходи пожежної безпеки при проведенні служб у церквах і храмах. Особливу увагу звернули на наявність у культових спорудах первинних засобів пожежогасіння, які допоможуть швидко ліквідувати загорання на початковій стадії. Також фахівці Тернопільського РВ Управління ДСНС під час рейду особливу увагу звертали на виконання заходів безпеки при користуванні відкритим вогнем, свічками, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки, стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхів евакуації прихожан, протипожежного водопостачання та сигналізації тощо. Окрім пояснення правил пожежної безпеки, працівники служби порятунку роздали пам’ятки із застереженням, як запобігти виникненню пожежі у культових спорудах. Отримані у ході бесід знання священнослужителі доноситимуть до вірян, аби в подальшому спільними зусиллями уникати небезпечних ситуацій.

Сподіваємося, що мешканці Тернопільського районну під час відвідування храмів виявлять пильність та обережність у поводженні з вогнем, – йдеться у повідомленні Тернопільського РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.