Що забажав на день народження тернополянин Борис Гора?

Сьогодні день народження у тернополянина Бориса Гори – правдивого фаната природи, її ревного захисника і відкривача. Той, хто вимагає, аби з ним розмовляли виключно українською. Не візьме з собою у похід туриста з алкоголем і цигарками. Незламний у своїх принципах, як гора. Йому байдужі мейнстрім-традиції – своє весілля “відгуляв” у печері. Кілька років тому вирішив покинути Тернопіль і переїхав у стареньку глиняну хату в селі Залісся Чортківського району, щоб “пожити для себе”. 

Втім, “пожити для себе” не надто дозволяють обставини — під загрозою екологічної катастрофи опинилася річка Дністер, яку доводиться захищати від влади самому ж електорату. Борис Гора один з найвадчайдушніших у цій кампанії. Приміром, учора він побував на тернопільському і чернівецькому березі Дністра. Розмовляв з місцевими, роздавав агітаційні листівки. У цій мандрівці на Чернівеччині зустрів Михайла Саакашвілі, якого теж попросив захистити Дністер від будівництва ГЕСів.

“В мене сьогодні ДН, і знаю, шо люди схочуть привітати, тому і хочу з вами пограти в таке, — написав на своїй сторінці у Facebook Борис Гора. — На Сході війна, багато друзів загиблих, калічених, їхніх родичів, дітей залишились самі. Наші люди роблять блокаду. Хтось там зараз нас захищає, тому я НЕ ХОЧУ НІЧОГО СВЯТКУВАТИ! Якшо ви хочете мені приємне зробити, розмістіть в себе пост на якусь з цих тем: проти гесів, за екологію, просто гарне фото з природи, з архівних якихось. Напишіть разом з Горою (позначте в дописі, — ред.) і воно вискочить в мене, і я пойму шо то ви привітали. АЛЕ НЕ ВІТАЙТЕ! Якшо хтось практичне ще й зробить, ну то взагалі, я буду дуже задоволений. Навіть просто лайканути і того буде достатньо”.

Від “Погляду” спеціально для Бориса Гори наші торішні фото з мандрівки Дністром на кораблі “Юрій”:

Крук у вежі Раковецького замку. Живий, якшо шо.
Вежа Раковецького замку.
Водоспад на березі Дністра.
Фото-факт дня:) р. Дністер
Панорама на с. Раковець

Коментарі вимкнені.