Скандальну забудову в парку Національного Відродження можуть знести

12 червня відбувся суд щодо скасування самочинного будівництва у парку Національного Відродження за позовом Юлії Мамчак до Тернопільської міськради.

За словами Юлії, в рамках розгляду справи про скасування декларації на початок будівельних робіт, суддею Андрієм Баранюком призначена експертиза містобудівних документації.

  • Логічним продовженням нашої стратегії став позов про знесення самочинного будівництва, що ми і зробили.
Також було повідомлено про новий доказ у справі (експертизу) і перенесли засідання. Відповідачі – представники міської ради не з’явились
Нагадаємо, історія з забудовою парку Нацвідродження тягнеться вже декілька років. Ще у 2014 там хотіли звести екоготель із закладом громадського харчування. Почати будівництво не дозволила громадськість. Вже через два роки, у 2016, з’явились документи на будівництво соціально-спортивного центру «Вулична академія». Та на акції протесту знову вийшли громадські активісти. Сутички тривали кілька місяців. Врешті будівництво відновили, а активісти подалися до суду.
А допоки земельна ділянка перебувала під арештом, будівництво там таки продовжувалося. Тому навіть якщо буде завершене будівництво, його чекає доля скандального будівництва біля залізничного вокзалу, в яке вкладені мільйони, але в експлуатацію досі не ввели.

Коментарі вимкнені.