Скандальний проект змусить повнолітніх тернополян плакати

10 команд по 2-3 чоловік представлять у Тернополі проект, побачити який зможуть лише повнолітні відвідувачі. Так, любителів чорного гумору об’єднає скандальний гумористичний проект “Comedy Black”. 

Влітку проходив кастинг, було відібрано найсмішніші ценарії, і 20 вересня в ірландському пабі “Патрік” можна буде сміятися до сліз, всього лише за 50 грн.

Як розповів “Погляду” співорганізатор “Comedy Black” Михайло Жирівський, обмеження по віку існують лише для неповнолітніх, а щодо пенсіонерів – немає.

– Але потрібно зважати на те, що це більш молодіжний гумор, про студентське життя, спрямований на висміювання політичної ситуації в країні, та інші актуальні теми.

Він пояснив, що усі виступи проходять цензуру і глядач побачить лише добірний матеріал, який не принижуватиме ні інтереси національних меншин, ні людської гідності.

– На кастинг зголосилося доволі багато учасників, зокрема і з інших міст України. Ми навіть не очікували такої кількості, – ділиться Михайло. – Але це, напевне, свідчить про успішне проведення нашого першого заходу “Comedy Black”.

Розкрити усі секрети шоу Михайло не погодився, сказав тільки, що ведучими будуть найяскравіші хлопці усіх нічних клубів Тернополя Валентин Котик та Андрій Човган. Вважає, що краще прийти самому і побачити та відчути море чорного гумору від найкращих команд, багато позитиву, розіграшів, призів, та приємних сюрпризів.

До слова, придбати квитки можна в ірландському пабі “Патрік”, вул.Монастирського, 50, тел. 51-49-99, 096 71 22 569 (Володя). Ціна квитка 50грн. Кількість квитків обмежена.

Програма розпочнеться 20 вересня о 21.00.

Семен Угрин, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.