Сміттєзвалище, яким так хвалиться Сергій Надал, несанкціоноване!

Нещодавно у чимало ЗМІ, які підпорядковуються міському голові Сергію Надалу була поширена інформація про те, яке чудове Малашівське сміттєзвалище. І рекультивують його за європейськими технологіями, і найкраще воно в Україні.

За словами тернопільського мера, на Малашівецькому полігоні вже готовий працювати американський інвестор, який матиме змогу робити там відповідні заходи по дегазації. Також підприємство може перетворювати газ у дешеву електроенергію. Ба більше того, це будуть додаткові робочі місця для мешканців Малашівців та Тернополя.

Але не все так добре. 5 липня  час наради в ОДА перший заступник начальника державної екоінспекції в Тернопільській області Юрій Рослий розповів, що рішенням суду офіційно Малашівецьке сміттєзвалише заборонено експлуатувати, і що десятки років воно використовується незаконно. Крім того, за інформацією активістів  на Малашівське сміттєзвалищ почали вивозити ще й отруйні речовини. Адже сміттєзвалище під Тернополем вичерпало свій ресурс і загрожує екологічною катастрофою.

Коментарі вимкнені.