Собак з Дичкова, що під Тернополем, рекламують, аби знайти їм господарів

Десятки безпритульних собак живуть у Тернополі. Ми бачимо їх щодня. Когось вони лякають, а в когось викликають жалість. Але більшість цих тварин – жертви байдужості людей.

Цю ситуацію газета “20 хвилин” спробує вирішити спільно з громадською організацією “Ноїв ковчег” під час акції “Чотирилапі шукають господарів”. Щотижня в середовому номері “20 хвилин” ми будемо публікувати фотографії трьох собак, які побували в стерилізаційному центрі в Дичкові, тобто тварин, які здорові та безпечні. Ми опишемо їхній характер і вподобання й сподіватимемось, що хтось з читачів пригледить собі домашнього улюбленця.

– Ми, як писав Екзюпері, несемо відповідальність за тих, кого приручили, – каже волонтер “Ноєвого ковчега” Вероніка Кіяшко. – Безпритульні тварини – проблема, яку самі ж люди створили, але її можна вирішити. Головне – бажання і розуміння того, що ви можете допомогти тим, хто менший і слабший. Саме тому, сподіваємось, знайдуться люди, які зголосяться взяти собі вірного друга, тому що для дружби неважлива порода. Зрештою, гуманністю ми піднімемо престиж нашого міста.

Саме безпритульні собаки, які зазнали холоду, голоду і страждань, як показує досвід волонтерів з “Ноєвого ковчега”, для нових господарів стають щирими і вірними друзями.

– Усі собачки в Дичкові до їжі не вибагливі, – каже інша волонтер “Ноєвого ковчегу” Віра Білинська. – Є самки як стерилізовані, так і нестерилізовані, є різні кобелі як великі, так і малі. Є собачки різного віку, як правило, всі добрі до людей, можуть відразу сідати в машину і їхати до хати нових господарів.

ДОВІДКА

Якщо ви маєте намір взяти якусь з тварин (тих, що на фото, чи інших з Дичкова – прим. ред.) або ж маєте намір допомогти волонтерам та “Ноєвому ковчегу”, можете телефонувати за номерами: 097-77-75-273 (Вероніка),  096-27-71-451 (Віра).

Самка, невеличкого розміру. Вік – півтора року, стерилізована. Має паспорт і щеплення. Жила на вулиці. Дуже любить дітей. Проводжала їх до школи та на гуртки. Навчена гуляти на повідку. У квартирі поводиться чемно, у туалет ходить лише на вулиці

 

Самка, середнього розміру. Вік – приблизно рік, стерилізована. Дуже спокійна, лагідна та розумна. На людей не гавкає та залюбки “спілкується” з ними. Знайдена біля ТРЦ “Подоляни”. Там тварина ледь не загинула від холоду. Коли знайшли, сиділа й скавуліла

 

Кобель, середнього розміру. Вік – 2 роки. До людей не агресивний, розумний та сміливий. Має задатки до охорони приватного подвір’я чи підприємства. В їжі не перебірливий, з іншими тваринами не конфліктує

Коментарі вимкнені.