“Собор” засудженого з Тернопільщині отримав міжнародну відзнаку

На початку цього року, засудженим було надано можливість прийняти участь у Міжнародному «Конкурсі без кордонів».
Організатором конкурсу став Міжнародний благодійний фонд «Інше життя». Засуджені є постійними учасниками даного конкурсу.

Так, за підсумками VI Міжнародного «Конкурсу без кордонів» під назвою «Крик душі», засуджений Копичинської виправної колонії управління ДПтС України в Тернопільській області  Ковтонюк Вадим Олегович зі своєю конкурсною роботою «Собор» посів почесне друге місце.  За участь та здобуття почесного місця у конкурсі Вадим Олегович був відзначений іменними сертифікатами учасника, медаллю та цінним подарунком у вигляді наручного годинника.

На даний час засуджений звільнений з установи на підставі Закону України «Про амністію у 2014 році» і нагороди йому будуть надіслані по місцю його постійного проживання. Участь засуджених в подібних конкурсах дає змогу особам, які утримуються під вартою, розкрити свої творчі здібності та проявити себе у різноманітних напрямках творчої діяльності.

Адміністрація колонії усіляко заохочує найбільш активних учасників, тим самим роблячи процес дозвілля засуджених різноманітним, а участь самих засуджених у подібних заходах – більш масовою.

Коментарі вимкнені.