Сьогодні тернопільські виші опублікують списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на бюджет

Університети Тернополя впродовж середи 1 серпня покажуть рейтингові списки абітурієнтів, які вступають після школи на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування, та рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.  

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки. Крім сайтів самих вишів, інформація буде відображена в електронному кабінеті вступника – навпроти одного із заяв з’явиться статус “Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)”.  Таким вступникам треба буде подати оригінали документів до 18:00 6 серпня. Після цього статус електронної заяви повинен змінитися на “Включено до наказу”. Якщо ж абітурієнт не подасть оригінали, то його рекомендація анулюється, а статус електронної заяви змінюється на “Виключено із списку рекомендованих”.

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус “Допущено до конкурсу”.  Такі абітурієнти автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Після зарахування на бюджет – 7 серпня – буде відбуватися надання рекомендації до зарахування на контракт.

Після 7 серпня також відбудеться переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення і на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів. Воно повинно пройти до 18 серпня.

Право на перехід за всіма спеціальностями є в абітурієнтів, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі.

Перевестися вправі також абітурієнти, які не були рекомендовані на широкому конкурсі на бюджетні місця, але тільки за тими спеціальностями, яким приділяється особлива підтримка.   Для переведення вступники повинні попередньо повинні бути зараховані на навчання на контракт.

Коментарі вимкнені.