Сьогодні з візитом у Тернополі — Дмитро Ярош, Георгій Тука, Сергій Притула (фото)

У ці хвилини в Тернополі відбувається церемонія нагородження орденами Народний Герой України. У Тернопільському академічному обласному українському драмтеатрі ім. Т. Шевченка зібралося чимало відомих постатей війни, військових, волонтерів, людей, які уже мають такі ордени.
Зокрема, присутній Дмитро Ярош, Андрій “Богема”, Сергій Притула, Володимир Голоднюк, Георгій Тука, Валерій Чоботар “Гатило”.
Чотири ордени залишаться у Тернополі. Зокрема, нагороджені Валерій Чоботар “Гатило”, капелан отець Іван “Блейд” та, на жаль, посмертно Іван Вітишин і Андрій Юркевич.
Такі царемонії проходили вже в Києві, Слов’янську, Харкові, Одесі, на передовій лінії фронту тощо. Проте, наразі найкраща організація такого заходу – у Тернополі. Про це зі сцени сказав Георгій Тука. Ще він подякував владі нашого міста за те, що Тернопіль прекрасно збережений.
Нагадаємо, Орден Народний Герой України – українська недержавна нагорода, запроваджена у 2015 році за ініціативи колекціонера та волонтера Андрія Боєчка та ювеліра Дмитра Щербакова.

Коментарі вимкнені.