Соціальний проект «Хатіко» чи приватна ветеринарна клініка за кошти тернополян?

Про комерційність  соціальних проектів за які зараз іде голосування не читав хіба що лінивий. Всі жваво обговорюють проект який було подано організаторами фестивалю «ФАЙНЕ МІСТО». Та мене турбує ще декілька проектів, серед  яких і Центр швидкої допомоги та комплексної діагностики для тварин «Хатіко».  Чому хвилює мене? Та тому що я хоч і не дура, але використання певних технологій мене особисто ввело в оману. І так прочитавши що Центр швидкої допомоги та комплексної діагностики для тварин «Хатіко» орієнтований на надання низки соціальних послуг населенню, зокрема комплексної діагностики, ургентної ветеринарної допомоги, післяопераційної перетримки, забезпечення стаціонаром для лікування тварин я проголосувала за цей проект. Та коли копнула глибше  то оторопіла.  А це ж створення приватної ветеринарної клініки за бюджетні кошти.

Тобто виявляється ТОВ «ЗООЦЕНТР» за бюджетні кошти планує закупити обладнання, зробити ремонт і відкрити ветеринарну клініку яка буде надавати платні послуги і з барського плеча  лікувати безпритульних тварин.

Я руками і ногами за те щоб у Тернополі був Центр швидкої допомоги та комплексної діагностики для тварин, однак не такою ціною.  Як вбачається з анотації до проекту та реклами,  яка  поширюється соцмережами  ініціатором цього проекту є ТОВ «ЗООЦЕНТР».  Так саме цьому ТОВ наразі сплачують кошти за регулювання численності безпритульних тварин. Мені наразі таки дали акти за два місяці цього року. І що  бачу… Витрати на автотранспорт  включають в себе паливо, ремонт та технічне обслуговування і становлять 12000 грн. в місяць.  Послуги ловця в місяць – 5800, послуги стрільця в місяць – 5800. Якщо від цієї суми відняти єдиний соціальний внесок  то фонд нарахування з/п становить в районі 4500 для ловця і 4500 для стрільця. Як пояснювали мені волонтери на їх прохання приїхати і забрати тварину з вулиці їм відмовляли в зв’язку із тим що передбачено 1 виїзд на добу.  Тому для мене, як для бухгалтера, вищевказані суми надто завищені.  Чи може хтось бачив що 8 годин в день по Тернополю працюють на відлов  безпритульних тварин? Прибирання вольєрів в місяць тягне у ТОВ «ЗООЦЕНТР» на 8700! Проведення робіт по благоустрою вольєрів в місяць тягне на 6000 грн.  А тепер не втрачайте свідомість – на харчування безпритульної тварини  ТОВ «ЗООЦЕНТР» витрачає аж 123 гривн.

Але повернемось до Хатіко.  Десь  в дописах на ФБ ініціатори цього проекту писали про те, що обладнання залишиться в комунальній власності.  Ок.  На підставі чого ТОВ «ЗООЦЕНТР» буде користуватись обладнанням?  Який зиск буде з цього проекту місту?  Яка соціальна складова у цьому проекті? Безпритульних тварин безкоштовно лікувати? Та воно то зрозуміло, от тільки ця безкоштовність відіб’ється в ціні послуг для тварин , які мають господарів.  Якщо вже і робити Центр швидкої допомоги та комплексної діагностики для тварин то виключно у формі комунального підприємства в обов’язки якого покласти як і регулювання численності безпритульних тварин так і надання ветеринарної допомоги тваринам які мають власників.  Я ДУЖЕ ШКОДУЮ, ЩО ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ЦЕЙ ПРОЕКТ НЕ РОЗІБРАВШИСЬ!!!!!!

Олена Степанова

-1 thoughts on “Соціальний проект «Хатіко» чи приватна ветеринарна клініка за кошти тернополян?

 • 17:39 | 20.11.2016 о 17:39
  Permalink

  Звичайна обсиралівка з боку конкурентів. Де фото документів хоча б? і файний хід в кінці – “я голосувала але помилилася”. А що ж така мудра пані Степанова спочатку не розібралася за що голосувати а вже після голосування аж взялася за обгаджування порядних людей які хочуть зробити корисну справу?

  • 21:20 | 20.11.2016 о 21:20
   Permalink

   Ігору Петровичу, я попрошу зараз прикріпити документ)))

  • 21:25 | 20.11.2016 о 21:25
   Permalink

   Якщо для Вас порядними є люди які на харчування собаки витрачають в місяць 123 гривні, а натомість на автотранспорт щомісячно біля 12000 грн. то я не можу вважати цих людей порядними.

 • 19:05 | 23.11.2016 о 19:05
  Permalink

  хто би сумнівався. що все це для власного збагачення. коли вже такі виродки нажеруться?

Коментарі вимкнені.