Справу тернопільських прокурорів хмельницькі судді перенесли

8 червня відбулося чергове судове засідання щодо тернопільських прокурорів.

За версією слідства заступник прокурора Тернопільскої області Антюк І.П., керівник Тернопільскої місцевої прокуратури Сідоров В.М., перший заступник керівника Тернопільської місцевої прокуратури Соколишин В.С., прокурор Тернопільської місцевої прокуратури Хоменко П.Л. та адвокат Молень Р.Б. вимагали та отримали у Мороз Т.Ю. неправомірну вигоду в сумі 12000 доларів США за закриття щодо неї кримінального провадження.

Результат розгляду: Обвинувачений Антонюк передав клопотання захисника Бондарчука про відкладення розгляду справи, оскільки він залучений до розгляду справи у Тернопільському міськрайонному суді. Адвокат Матіяс у своєму клопотанні зазначив, що бере участь у розгляді справи у Тернопільському окружному адміністративному суді на 10:00 та надав відомості про призначення справи. Головуючий суддя запитав про позицію обвинувачених та прокурора. Усі учасники процесу не заперечували проти розгляду цих клопотань посилаючись на право на захист. Колегія суддів, заслухавши думку учасників судового процесу, порадившись на місці постановила клопотання задовільнити, розгляд справи призначити на 9:00 13 червня 2018 року, зобов’язати учасників забезпечити явку захисників на наступне засідання та суд залишив за собою право звернутись у зазначені у клопотаннях захисників суди для перевірки залученості адвокатів до розгляду справ.

Застереження: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі вимкнені.