Справжня козацька «Червонодібровська Січ» радо прийняла на таборування дітей з усієї України (фото)

70 юних патріотів, хлопчики і дівчатка різного віку, приїхали в Чернівецьку область для цікавого та корисного навчання з мистецтва виживання в польових умовах.

Організували табір Федерація фрі-файту в Тернопільській області. Вперше такий відбувся у 2004-му році.

«Ініціатором створення табору став Валерій Чоботар (сьогодні захищає країну в зоні АТО – прим.авт.). В цьому році ми зібрали багато дітей, де більшість мешканці нашої області. Серед них є дітки, в кого рідні загинули на Сході України, для них особливо корисною є можливість активно відпочити в незвичних для себе умовах» –  розповідає один із організаторів таборування Олександр Долішній.

Цьогорічним партнером заходу стала Тернопільська організація Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка».  Партійці посприяли таборуванню фінансово, а також придбали для учасників продукти харчування.

«Ми охоче підтримуємо таку добру справу для дітей. Цей табір – унікальне місце, де протягом десяти днів наші юні патріоти під опікою найкращих тренерів навчаються самодисципліни, бойовим мистецтвам, володіти  навичками поводження зі зброєю, освоюють польову кухню, плетіння з соломи та безліч  цікавого  і корисного. Ми впевнені, що такі неймовірні емоції просто неможливо отримати в умовах міста!» – переконаний керівник секретаріату Тернопільської організації Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Володимир Дзудзило.

Учасники табору з радістю відвідували заняття з фрі-файту, кунг-фу, мистецтва самооборони. Чимало дітей приймали участь в таборуванні  минулими роками й з радістю хочуть сюди повернутись на наступний рік.

 

Коментарі вимкнені.