Список розумних дітей Тернопільської області, які здобули перемоги на Всеукраїнських учнівських олімпіадах у 2018 році

Упродовж 13 березня – 6 квітня 2018 року відбувалися інтелектуальні випробування IV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

У IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  2018 року школярі  Тернопільщини вибороли загалом 21 диплом (п’ять  – I ступеня, шість – II ступеня, десять – III ступеня), – повідомляє  Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Найщиріші вітання учням-переможцям і їх учителям-наставникам.

 

 

з/п

Прізвище,

ім’я та

по батькові учня

Назва навчального закладуКласДиплом (ступінь), здобутий на IV етапіПрізвище, ім’я та по батькові вчителя, який підготував учня
Історія
1.Кудасюк Марія ІгорівнаКімнатецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. кременецької районної ради Тернопільської області9ІКузь Тетяна Георгіївна
2.Томчук

Євген

Андрійович

Тернопільська Українська гімназія

ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

11І

 

Томашевська

Лариса

Анатоліївна

Англійська мова
3.Федорейко Соломія ОлександрівнаЧортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича Чортківської міської ради Тернопільської області

 

10ІІІЖук Світлана Дмитрівна
4.Ільків Андріяна АндріївнаЗаліщицька державна гімназія    м. Заліщики Тернопільської області

 

11ІІІСавчинська Марія Василівна
Німецька мова
5.Маттіес Фредеріке ЕлізаТеребовлянський навчально-виховний комплекс

 

10ІВівчарик Марія Петрівна
6.Маттіес ШарлоттеТеребовлянський навчально-виховний комплекс9ІІВівчарик Марія Петрівна
7.Коваль Яна ІгорівнаТернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області11ІІРейтор Мирослава Василівна
Французька мова
8.Лукащук Василь ВасильовичТернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області9ІІСисак Ірина Степанівна
9.Господарська Соломія ІгорівнаТернопільськаУкраїнська гімназія ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області11ІІБабій Оксана Григорівна
Біологія
10.Каній Віталій ОлеговичКошляківська загальноосвітня шола І-ІІ ст.. Скориківської сільської ради Підволочиського району9ІКаній Марія Антонівна
11.Васьків Діана ПавлівнаТернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. – медичний ліцей №15» Тернопільської міської ради11ІІІКучер Лідія Євгенівна
Географія
12.Петришин Станіслав АндрійовичТернопільської Української гімназії ім. І.Франка10ІСампара Оксана Володимирівна
13.Петрик Юлія ОлександрівнаКременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 48ІІДроз Катерина Сергіївна
14.Заєць Тетяна

Віталіївна

Кременецького ліцею ім. У.Самчука8ІІІКозачук Оксана Олексіївна
15.Щурик Христина МиколаївнаШумського НВК «загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – гімназія»9ІІІКовальська Ліна Леонідівна
Екологія
16.Тимошенко Павло ОлександровичКременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради11ІІСтрижак Світлана Анатоліївна
17Савка Олеся ОлегівнаТернопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

10ІІІ

 

Судомир

Лілія

Мирославівна

Астрономія
18.Кипибіда Діана ДанилівнаТернопільська Українська гімназія

ім. І. Франка Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

10ІІІКиричук Наталія Володимирівна
Трудове навчання
19.Машталєр Анастасія ІгорівнаКозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

 

9ІІІГалас Галина Миколаївна
Інформаційні технології
20.Зубюк Денис

Валентинович

Тернопільський  технічний ліцей10ІІІМороз Тетяна Ігорівна
21.Тимошенко Павло ОлександровичКременецька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кременецької міської ради

Коментарі вимкнені.