Стан доріг у Тернополі: фури стоять на “аварійці”, техніка працює “вхолосту”, асфальт вкритий льодом

Про стан доріг у Тернополі 13 грудня розповів «Погляду» активіст громадського руху “Дорожній контроль” Віталій Крутиголова.

За його словами, станом на 9:20 чотири фури стоять посеред дороги на вулицях Микулинецькій та Об’їзній. Але це не створює великих перешкод для руху транспорту, тому заторів немає.

На вул.Протасевича вісім великогабаритних фур стоять, з увімкненою «аварійкою». Причиною стали не снігові замети на дорогах, а те, що автомобілі технічно не забезпечені належним чином (відсутні, або несправні ланцюги протиковзання, буксирні троси, противідкатні клини, тощо). На думку Віталія Крутиголови, вини комунальників у зупинці транспорту на даній вулиці немає. Більшою мірою винні власники фур, котрі наймають водіїв, не дбаючи про задовільний стан авто.

Також Віталій Крутиголова зазначає, що автомобільні дороги у місті хоч і розчищені, але дуже слизькі, вкриті льодовою кіркою. Зараз на Збаразькому кільці вантажівка посипає шлях.

–       Прикро, що деякі піскорозкидувачі і грейзери їдуть «вхолосту», – каже активіст. – Тобто, їдучи на той масив, де повинні розкидати пісок та розчищати сніг, вони могли б дорогою до об’єкта також посипати та розчистити шлях. А так – ця техніка використовується нераціонально.

Один з читачів «Погляду» додає, що бачив, як працює піскорозкидач. За його словами, машина, їдучи по дорозі, розсипає пісок лише в ділянці зупинок громадського транспорту та світлофорів, інколи – в ділянках перехресть.

Юрій Романович, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.