Виграти приз на тернопільському озері зможуть навіть діти, якшо матимуть ковзани, шолом і ключку

У Тернополі в січні відбудуться змагання «Хокей на озері». Участь зможе взяти кожен тернополянин – від малого до старого, незалежно від навиків гри, оскільки особливих обмежень немає (ні вікових, ні спортивних). Як розповів «Погляду» Олег Комарчук, учасник ініціативної групи шанувальників хокею, для гри на тернопільському озері розчистять чотири майданчики. Також зараз готують сайт для реєстрації бажаючих позмагатися на ковзанах.

–      Взяти участь зможуть і ті люди, котрі грали хокей у дитинстві, і ті, котрі лише зараз зацікавилися цим видом спорту, тобто аматори. Для того, аби долучитися, гравцям потрібно лише мати ковзани, шолом та ключку.

За словами пана Олега, зараз ініціативна група працює над організацією проведення змагань. Попередньо планується, що на льоду тернопільського ставу розчистять 2-4 майданчики, в перший день гратимуть 4 групи по 4 команди дорослих кожна: шість команд з Тернополя та області, десять – з інших областей. Попередньо участь уже підтвердили аматори з Хмельницька, Чернівців, Львова. Команда-переможець кожної з чотирьох груп гратиме у півфіналі. Діти змагатимуться в другий день «Хокею на озері», тоді ж, коли відбудуться фінальні поєдинки між четвіркою команд дорослих.

–      Також відбудуться показові виступи, – каже Олег Комарчук, – на точність кидання шайби у ворота, та естафетні змагання на швидкість. Є перспектива, що переможці змагань «Хокей на озері», крім символічних нагород, отримають ще й цінні призи. Зараз ведемо перемовини зі спонсорами.

Організатори планують перетворити Тернопіль, крім центру з водно-моторних перегонів, ще й на центр хокею. Адже всі умови для цього є.

Довідка «Погляду»

Змагання «Хокей на озері» пройде 26-27 січня 2013 року.

Ідею таких щорічних змагань взяли з Америки. Там проводять чемпіонат «U.S. POND HOCKEY CHAMPIONSHIP». Про його популярність свідчить грандіозність: більше ніж 1500 учасників, які грають на 25 льодових майданчиках.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.