“Ставлю на голосування. Прошу не підтримати”, – чого так боїться тернопільський мер

“Ставлю на голосування. Прошу не підтримати”, – саме так сказав тернопільський мер оголосивши проект рішення запропонований громадськістю міста щодо заборони будівництва котелень на торфі.  Ввдповідно депутати послухали – проект рішення зачитаний Андрієм Шкулою отримав підтримку лише в дев’ятьох депутатів.  Загалом не пройшла також жодна правка до цього проекту від депутатів Петра Ландяка, Назара Зелінка та Андрія Ткаченка.

Таким чином результат Громадських слухань влада повністю проігнорувала.

Нагадаємо, минулого року міська рада анонсувала проект, згідно якого 7 міських комунальних котелень, що обслуговують більшість мешканців Тернополя, будуть переведені на тверде паливо, зокрема торф. Міська рада переконує, що така альтернатива значно зекономить бюджетні кошти та звільнить Тернопіль від російського газу.

Впродовж довгого періоду громада міста обурюється через цей проект, люди бояться екологічних наслідків, а також стверджують, що саме будівництво відбувається не зовсім законно.

Крім того, влітку міський голова  шантажував тернополян відсутністю гарячої води, таким чином захищаючи родинний бізнес. Згодом його родинна, а саме, рідний брат дружини міського голови Тернополя Сергія Надала – Богдан Вербовий, був виведений з засновників  фірми-інвестора ТОВ «Тернопільтепло», яка будує котельні на торфі.  Це і стало сигналом того, що міський голова не планує відмовлятися від «альтернативного блага» і «дожимати» його всіма силами.

Коментарі вимкнені.