Столиця студентів – Тернопіль, уже має свій логотип

В рамках проекту “Тернопіль – студентська столиця України” інформаційний портал Погляд, Тернопільська міська рада та громадська організація “Файне місто” провели конкурс на кращий логотип студентської столиці.

Протягом місяця тернополяни надсилали своє бачення логотипу студентської столиці. Загалом надійшло 29 макетів. Найактивнішими у створенні логотипів виявилися студенти Тернопільського коледжу університету Україна.

 

Шляхом голосування на нашому сайті обрали п’ять кращих:

Логотип №01 (26%, 47 голосів)

 

Логотип №05 (14%, 26 голосів)

 

 

Логотип №04 (13%, 23 голоси)

 

Логотип №26 (10%, 18 голосів)

 

Логотип №27 (9%, 17 голосів)

Згідно правил конкурсу, з цих п’яти й обрали «переможця» члени робочої групи проекту. Нагадаємо, до її складу входить керівництво чотирьох державних вишів Тернополя, представники студентського самоврядування, громадських організацій (Пласт, Айсек, Файне місто), телеведучий Сергій Притула та керівництво міської ради на чолі з міським головою Сергієм Надалом.

500 гривень отримає Сергій Гуменюк – автор логотипу №26, що набрав найбільшу кількість балів за оцінюванням робочої групи. Логотип будуть використовувати в промоції усіх заходів, які будуть проходити в рамках проекту “Тернопіль – студентська столиця України”, а також на сувенірній продукції.

 Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.