“СтопКор” спростовує інформацію про приєднання до лав проекту Дмитра Нагути

Команда “Стоп корупції” спростовує інформацію про вступ до ГО “Стоп корупції” Дмитра Нагути. Такі припущення з’явились у деяких тернопільських та хмельницьких ЗМІ після публікації Нагутою світлини з брендованою футболкою проекту на своїх приватних сторінках у соціальних мережах.

До нашої організації щодня надходять звернення від бізнесменів, чиновників та навіть фігурантів кримінальних справ про факти хабарництва та злочинні схеми. Також працює “гаряча лінія”.
Звернутися може кожен. Ми ретельно перевіряємо, аналізуємо інформацію перед її оприлюдненням. Нещодавно до нас звернувся, зокрема, й Дмитро Нагута, який був героєм низьки розслідувань “СтопКору”.

Нагута передав корупційні досьє на деяких колишніх топ-посадовців. Ми прийняли доказову базу та зараз її перевіряємо. Під час зустрічі Дмитро висловив захоплення результатами роботи нашої команди, до речі, не завжди особисто для нього приємної. Та попросив дозволу сфотографуватися з брендованою футболкою та координаторами руху. Подібні фото робляться майже щодня із сотнями українців. Наявність подібного знімку не є ознакою членства у організації.

Наприклад, під час антикорупційного рейду до Дніпропетровщини таку саме футболку одягала міський голова Марганця Олена Жадько і клялася не брати хабарів. Ми їй звісно не повірили. Але фото вирішили викласти з іронічним підписом. Також минулого тижня подібну футболку отримав мер Святогірська Олександр Дзюба, який прибув до нашого офісу з метою донести власну позицію у відповідь на звинувачення у корупційних діяннях. Нагадаємо, що після приїзду наших активістів Дзюба написав заяву про звільнення.

Отже таке фото не є “відпусканням гріхів”. Індульгенцію може надати лише суд у вигляді виправдального вироку. Наша громадська організація відкрита для кожного, хто готовий сприяти у викритті хабарників.

Коментарі вимкнені.