«Стріляйте словами, але з розумом», – Святослав Вакарчук

На 23-й День Незалежності гурт Океан Ельзи зробив незабутній подарунок – свою музику на Арені Львів. На концерт приїхали українці з Одеси, Донбасу, Криму, Києва та інші міста та сіл України. Океан емоцій, океан драйву, океан безмежної любові відчули на собі понад сорок тисяч гостей концерту.

Цікаво, що плейлист  складали ми ж самі. На сайті ТСН можна було проголосувати за пісню, яку хочеш почути на концерті. Символічно 23 композиції на День Народження нашої України. «Вставай», «Не питай», «Така, як ти», «Я не здамся без бою», «Квітка», «Я на небі був», «Все буде добре», «Там, де нас нема», «Відпусти», «Зелені очі» – Вакарчук співав для неї, України. І не лише Вакарчук. Весь стадіон підспівував під хіти.

Напевне гурт Океан Ельзи – єдиний гурт, який навіть тишею змушує серце битися швидше. Святослав Вакарчук привітав Україну з Днем Незалежності і попросив арену вшанувати загиблих героїв “Небесної сотні” та полеглих військових у зоні АТО. Хвилина мовчання закінчилась ,коли люди вибухнили вигуками «Герої не вмирають».

Музика океанів зігріла публіка в досить таки холодний День Народження. Під час концерту сам Вакарчук тричі перевдягався у вишиванку та футболку збірної України разом зі всім гуртом, цим самим виразив єдність всієї країни, присвятивши виконання пісні «Стіна». Опісля щасливі фанати хвацько ловили ці футболки в натовпі.

Але головною та центральною піснею концерту Океану Ельзи все-таки став гімн України. «Ще не вмерла Україна..» на вустах понад сорока тисяч людей зробив цей вечір з ОЕ ще грандіознішим. Кажучи молодіжним сленгом, це було круто

На прощання Океан Ельзи з піснею «Обійми» думками обняв всіх українців та пішов зі словами : “Щасливою людину робить її внутрішня свобода… успішна країна, це та країна в якій є максимальна кількість вільних людей. Обіймаю всією душею. Дякую за підтримку!»

Синьо-жовтий океан після чотирьохгодинногго концерту неохоче покидав арену. Ельзи подарував їй історію, якою пишатимуться наступні покоління. Це яскравий приклад того, як об’єднує українська музика людей з різних регіонів та соціальних верств. Ми всі живемо під одним синьо-жовтим стягом, і добре, що є такі гурти, як Океан Ельзи, які дають нам можливість зрозуміти це… З якими ми на небі, з якими ми валимо стіну, встаємо і не здаємося без бою… бо в нас є квітка… лише одна все життя…

 

                                                                     Текст: Ірина Маліцька

                                                                     Фото: Анна-Лілія Кокора,

з концерту ОЕ 01.06.2014

Коментарі вимкнені.