Ніде не сховатися, – у Тернополі встановлена інтелуктуальна система з понад 1200 камер

У Тернопільській області  запрацював новий ситуаційний центр, через що область увійшов в рейтинг найкращих регіонів України по розкриттю злочинів. Всі роботи і техніка обійшлись у 25 мільйонів гривень. А кошти на нього були виділенні з трьох бюджетів – державного, обласного та міського. Про це розповів начальник Головного управління Нацполіції Тернопільської області Сергій Зюбаненко.

Завдяки цьому зменшилася кількість нерозкритих злочинів і  показники із розкриття правопорушень від початку року зросли на понад 70%.

Впровадження сучасної системи відеонагляду – суттєва допомога працівникам поліції.

  • Ця система інтелектуальна, яка сама працює таким чином, що особу, яка є в базі, ми знайдемо, де б вона не була, де б вона “не засвітилася” на любій відеокамері”.  У нас нема жодного нерозкритого пограбування, розбійного нападу, вбивства. І у відсотковому співвідношенні кількість скоєних злочинів зменшується, а кількість розкритих — збільшується. Зрозуміло, що в першу чергу це інтелект людський – слідчі, оперативні працівники є флагманом, але це система допоміжна. Нема обмежень, що це буде 1000 або 2000 відеокамер. Щодня ми доставляємо камери, будемо вдосконалювати систему, – розповів начальник ГУНП в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

Система відеонагляду – це 1225 камер, з яких частина з функцією розпізнавання обличчя. Працівники поліції, як тільки отримують інформацію про зникнення, вводять дані розшукуваної людини: її фото, параметри, одяг. І після цього автоматизована система моніторить усі камери і показує збіги. До пошуків можуть залучати кінологів, рятувальників, підіймати у повітря дрони, бо усе залежить від останнього місцеперебування розшукуваних.

 

Коментарі вимкнені.