Блогерка з Тернополя підготувалася до дня народження, наче до весілля

Сьогодні 25-річчя святкує колишня журналістка, блогер Наталія Литвин, за якою стежить 119 тисяч підписників у Instagram. 

Друзі Наталі, та й сама іменинниця жартують, що підготовка до цього свята схожа на весілля, відмінність лише в тому, що не буде гостей з боку молодого.

До свого свята Наталя почала готуватися кілька місяців тому. Користувалася послугами професійних організаторів урочистих подій, узгоджувала меню з провідними кухарями міста, замовила фото- та відеозйомку, ведучого.

Локація для великої блогерської вечірки – “Лісова садиба” в селі Великі Гаї, яке потрапить сьогодні у чимало stories знаних блогерів.

Гості — блогери з Тернополя та інших міст країни — заздалегідь були попереджені про дрес-код, одяг має відповідати кольоровому рішенню локації. Відтінки вказані в оригінальному запрошенні від Н. Литвин, у спеціальній палітрі, згідно з якою слід обирати вбрання. До запрошення було додано мармурову свічку ручної роботи із запахом кокосу, аби гості не викидали запрошення одразу, а мали приємну згадку про цей день.

Кенді-бар для свята Наталя приготувала сама — 210 десертів.

“Останній день моїх 24-х, — писала вчора на своїй сторінці нинішня іменинниця. — Хвилююся. Стільки підготовки, що я вже звикла до цих випадкових оговірок друзів «запрошення до Наталі на весілля… ой на дн», «після розрізання весільного торта… ой, просто торта», ще й ведучий кілька разів сказав про «вітання наречених». Я вже сама змирилася і почала з цього жартувати. Як сказав один розумний чоловік, «це і є весілля, але без гостей зі сторони молодого». Навіть халатик є для фотосесії ранку нареченої, що ще треба? А в мене на порядку денному майже весільний кенді-бар. І зворотній відлік часу, як в майстер-шефі. Сподіваюся, встигну”.

Коментарі вимкнені.