Команда тернополянина «Пішло-поїхало» вибула з Ліги сміху

21 вересня стартувала перша гра п’ятого сезону гумористичного проекту “Ліга сміху”. Серед команд була тернопільсько-миколаївська “Пішло-поїхало” (Андрій Воськало та Юрій Стець) зі своїм тренером Ігорем Ласточкинім, котрий двічі приводив свої команди до чемпіонства. 

Нагадаємо, до п’ятого раунду дійшло вісім команд, чотири з яких і виступили минулої п’ятниці в ефірі. Це «Стоянівка»Збірна Луганська«Стадіон «Діброва» і «Пішло-поїхало». Разом з ними вийшли на сцену і їх тренери, а ось Стас БокланНадя Дорофєєва та Влад Яма в цій грі могли тільки оцінювати виступи. Темою нової гри стали популярні міста. За умовами гри, команди повинні були виступити в двох обов’язкових конкурсах («Одного разу в …» і «Пародія»), після чого ті, хто набрав найменшу кількість балів, потрапили у батл. На цей раз музичний, де команди повинні були продовжити хіти народного артиста України Віктора Павліка, який наживо їм підспівував початкові рядки своїх пісень.

Учасники команди «Пішло-поїхало» відправилися У Лас-Вегас і продемонстрували, як в Америці допомагають впоратися з похмільним синдромом. Події відбувалися в тематичному притулку, а «рятувати» учасникам довелося свого тренера Ігоря Ласточкіна, який в житті, як виявилося, до алкоголю в принципі байдужий. «Ви мене взагалі запитали, потребую я допомоги? Я 500 баксів на барі витратив, щоб дійти до такої кондиції!», – обурювався герой Ласточкіна несподіваному протверезінню.

За підсумками голосування у першому конкурсі, команда «Пішло-поїхало» набрала найменшу кількість балів — 4. Серед суддів піднялися Стас Баклан, Ольга Полякова, Юрій Ткач та Євген Кошовий, утрималися – Влад Яма і Надя Дорофєєва. Відтак «Пішло-поїхало» вибула з “Ліги сміху”.

 

Коментарі вимкнені.