Імідж міської ради терпить чергове фіаско: що вирішили робити з директором Міськавтотрансу депутати?

Імідж міської ради терпить чергове фіаско. Вчора депутати міської ради спробували дати оцінку поведінці директора КП Міськавтотрансу ТМР Мирона Сновиди, якого підозрюють у браконьєрстві напідпитку.

Не згідний

На комісію з палати лікарні вчора прийшов і сам Мирон Сновида, розповів свою версію подій. Зокрема визнав, що термін дозволу на його рушницю справді вийшов. Складено адміністративний протокол, штраф оплатив. А от щодо алкогольного сп`яніння цілком не згідний.

Люди, які висунули йому звинувачення, відібрали зброю і документи, поширили ймовірний наклеп у ЗМІ. Більшість з них – працівники СБУ та ще якихось інстанцій, які теж полювали неподалік того дня.

 Слово офіцера

Подаємо слова Мирона Сновиди без змін: “Даю слово офіцера, директора, людини, що буду говорити правду, не сфальшивлю навіть остіцьково. В неділю, 22 січня, я знаходився на законному полюванні на полях. Мав на це відповідні документи. Приблизно в 11 годині дзвонить до мене лісничий, питає, де я знаходжуся. Кажу, на хуторі Козівка. “Підійдіть, будь ласка, поясните людям, які кажуть, що я не так організував полювання”. Підходжу до лісу, зустрічаюся з лісничим. З ним у нас не було ніякої словесної перепалки. Там були офіцери з СБУ, інших служб. Лісник попросив сказати їм, що вчора, а не сьогодні, тут було полювання, бо вони побачили сліди крові у лісі. Підходжу, привітався, але ніхто руки мені не подав. Якщо ви мені не вірите, я ходжу до церкви, можу перехреститися. Стає 8 або 9 чоловік в коло і штовхають мене животами. Я запитав, шо вони роблять? Ти п`яний, кажуть! Всі знають, шо полювати я завжди їду машиною, ніколи не п`ю, мій стан здоров`я не дозволяє. Один з них хватає мене за палець, вириває документи, цевйо (укр. “цівка” — верхня деталь рушниці, що частково або повністю закриває стволред.) до рушниці. Облили мене от і до. Все знімали на відео, але повну версію не оприлюднили. Зараз знаходжуся в лікарні, у мене цукровий діабет. Мені соромно перед друзями, перед вами, що розглядаєте зараз таке питання”.

“Йдем в Катедру, присягну, що я такого не казав”

Про те, шо відібрано документи, деталі рушниці Мирон Сновида в поліцію не заявив. Мовляв, соромно, бо син працює в СБУ.

Щодо полювання напідпитку, алкогольне сп`яніння документально не зафіксовано.

“А те, що ви хизувалися посадою у міській раді?”, – запитали депутати.

“Йдем в Катедру, присягну, що я такого не казав”, – відповів Мирон Теодозійович.

Також Мирон Сновида зазначив, що його переслідують впродовж кількох місяців. Чому переслідують, не знає. Можливо, йдеться про зведення рахунків.

За підсумками роботи комісії 25 січня, депутати висловили готовність підтримати Мирона Сновиду, але після того, як подасть офіційну заяву в поліцію. Пан Мирон пообіцяв виконати рекомендацію наступного дня, 26 січня. Якщо посадовець проігнорує цю рекомендацію, депутати зареєструють проект рішення про відповідність займаній посаді директора КП Міськавтотранс Тернопільської міської ради.

-1 thoughts on “Імідж міської ради терпить чергове фіаско: що вирішили робити з директором Міськавтотрансу депутати?

 • 23:02 | 26.01.2017 о 23:02
  Permalink

  Про яке законне полювання може говорити п. Сновида, якщо у його “контрольній картці добутої дичини і порушень правил полювання” останній запис про полювання – 15.01.2017р., а не 22.01.17, коли він був затриманий (див. фото картки)???? Окрім того, на відео з сайту “20 хвилин” п. Сновида ОСОБИСТО ГОВОРИТЬ, що прийшов “ДОБИРАТИ КОЗУЛЮ-ПІДРАНКА, ПУЩЕНОГО ВЧОРА”, тобто 21.01.2017р. Отже він “полював”, ще й 21 січня, хоч про це теж відсутній запис у контрольній картці, тобто полювання знову ж не законне. Крім того, він визнав у відео, що підранена саме косуля, на відстріл якої потрібна відповідна ліцензія, номер якої вписується єгерем у контрольну картку мисливця. Оскільки вказані записи з номерами ліцензій відсутні у контрольній картці п.Сновиди як 21 так і 22 січня, то про яке законне полювання може йти мова???? У кращому випадку у нього був дозвіл на відстріл зайця У ПОЛІ, однак він НЕ ДАЄ ПРАВА добувати копитного звіра (кабан, козуля, олень, лось), отже законністю тут і близько навіть не пахне. Також “цікаво” читати пояснення колишнього міліціонера та досвідченого мисливця п.Сновиди щодо його “законного полювання на полі” 22.01.2017 з рушницею, дозвіл на яку закінчився 29.12.2016р. (див. фото дозволу), а отже він не мав права не те, що полювати з вказаною зброєю, але й з дому її виносити без продовження дозволу. Усі надані ним пояснення розраховані, як каже сучасна молодь, на “лохів, які не варять в темі”, або тих, хто не хоче розібратись у суті проблеми, бо не хоче визнавати, що його колега з ТМР – БРАКОНЬЄР!!!! Як дані аргументи та відверта брехня п. Сновиди вяжеться з його готовністю “присягати у Катедрі”????????? А з приводу того, чи був він на браконьєрці тверезий чи пяний – практично не суттєво, бо дії даного службовя і так підпадають під мінімум 2 статті адмінкодексу. Дозвільна вже притяга його до відповідальності, а наступним мало б бути лісове господарство. Хоча штрафи йому мабуть не страшні – сплатить, головне, щоб повірили в його “легенду полювання” та залишили на посаді, а збитки він там компенсує.

  • 12:59 | 2.02.2017 о 12:59
   Permalink

   Підставу зробили. На тепле місце хочуть замість “Браконьєра”. В інтернеті негативно про міську раду написали, її працівник іміджу шкодить, і звільнити його можна, головне правильно роздути, а наші депутати, як мухи нате, що ще тепле і пахне, за невиконання роботи напевно звільни ти не можуть, а за імідж можна! Автобуси на майдан не пускав? (думаю, якби автобуси на майданне пускав, то б його зразу, ще в 14 придушили, а так вже ніхто і не пам’ятає, то чому б і Він не пускав, вже все одно, яким гімном обливати). Щей в минулому міліціонер, алкоголік, ну прям взагалі, не людина, з … з мішати можна!
   Цікаво, хто ж ті люди , які полісі бігали і браконьєра ловили, в інтернеті Статтю, того ж дня написали, наявність алкоголі в крові встановлювали, (Активісти) чому свої фото не закинули, щоб всі знали, які герої в нас є ?
   Хотч, вже немає значення, людину обгадили, комусь добре зробили, кому, хотілося би знати місце очищали ? Подивимось! Думаю це ще не кінець, якщо людина слово дає, значить і буде робити все, щоб довести свою невинуватість.

Коментарі вимкнені.