Чому не відбувся суд щодо правомірності звільнення редактора “Подільського слова”

DSC_07487 вересня об 11 год. у Тернопільському міськрайонному суді мав відбутися суд щодо правомірності рішення сесії Тернопільської районної ради від 29 липня 2016 року №135 про звільнення головного редактора газети “Подільське слово” Ганни Макух, але у зв’язку з відсутністю представника-відповідача засідання відкладено.

Як пояснили в суді адвокату Ганни Макух Валентину Шевчуку, представник-відповідач (адвокат  Владислав Авдєєнко – ред.) не зміг прийти на засідання, оскільки бере участь в іншому процесі. Відтак, розгляд справи відкладено на 6 жовтня 2016 року.  “Якщо адвокат знову не прийде на засідання суду без поважної причини, суд розглядатиме справу за наявними матеріалами, — зазначив Валентин Шевчук. — Оскаржуване рішення винесено з грубим порушенням законодавства України. Є чимало підстав для його скасування і поновлення на посаді головного редактора газети “Подільське слово” Ганни Макух”.

Справу веде суддя Тернопільського міськрайонного суду Любомира Сливка.

Адвокат Владислав Авдєєнко, який захищає інтереси Тернопільської районної ради, родом з Молдови, у Тернополі отримав прізвисько “Золотий адвокат”, друг сім’ї колишнього губернатора Тернопільщини Валентина Хоптяна, вважається одним з найдорожчих правозахисників в місті.

Коментарі вимкнені.