Тернопільський електронний музикант Ярослав Качмарський презентував свіжий трек

Фото зі сторінки Ярослава Качмарського у Facebook.

Тернопільський електронний музикант Ярослав Качмарський, у минулому відомий як діджей Завгосп, нещодавно взяв участь у програмі “Внутрішня музика” на каналі “Громадське Радіо”, де розповів про своїх улюблених музикантів, серед яких Nine Inch Nails, The Bug, Haus Arafna, Zapaska, Coil, Severed Heads, The Brian Jonestown Massacre, iamamiwhoami. Також презентував свій свіжий трек Subtle з проекту “Мотоблок”.

Як зазначив ведучий Андрій Іздрик, “Внутрішня музика” – це програма, яка “крутить” плейлисти від людей з хорошим смаком і які переважно самі пишуть музику в різних стилях. Відрадно, що пласт електронної музики в цій програмі представив саме тернополянин.

Свій поточний музичний проект Ярослав Качмарський назвав “Мотоблок”. “Звук мотоблоку нагадує дирчання, – каже музикант, – саме це дирчання асоціюється з музикою, яку створюю. Мотоблок доволі брудний, як і ця музика – зі швидким брудним підходом, де ритм і біт є завжди”.

У плейлисті від Ярослава Качмарського представлено стилі індастріел, даб, неопсиходелію, нью вейв, пост-панк і їм подібні радощі, родом з 80-их рр., злегка розбавлені інді-попом. Найважчі треки – на початку, тож якщо переживете їх, далі буде легше.

Коментарі вимкнені.