Тернополяни тестують IPhone X: плюси і мінуси нового смартфона Apple

На початку осені-2017 компанія Apple представила три нові версії смартфону. Дві з них стали оновленням минулорічних моделей. Замість iPhone 7 і iPhone 7 Plus з’явилися iPhone 8 і iPhone 8 Plus. Дизайн залишився колишнім, втім лише візуально. Рамка корпусу все ще з металу, але “спинка” нових гаджетів — зі скла. Таке рішення спровоковане появою нової функції бездротової зарядки.

Справжнім флагманом став новий iPhone X. Компанія вимовляє його назву як “ten”, тобто “десять” (а не “ікс”, як можна припустити). Ціна на iPhone X з 64 ГБ пам’яті стартує від $999.

У соцмережі Instagram двоє відомих на всю країну тернопільських блогерів повідомили, що вже володіють iPhone X. Це Тетяна Пренткович та Аліна Френдій. Зокрема, @alina_frendiy присвятила обновці окремий пост:

Ранок добрий, а ми пакуємо чемодани ❤️✈️ • Фото зроблене вже на #iphoneX 📱, якість в рази краща, ніж в 7+ ( можу з ним зрівняти) • Чи задоволена я покупкою? Так! Однозначно! 🔸Звикла до відсутності кнопки «home» за день 🔸а Face ID взагалі «розв’язав руки» і жодних пальців і паролів. І ні, він не глючить, якщо ви не в масці чи в окулярах (це мінус), але обличчя не потрібно приставляти до екрану, як в кіно😂, при настройках воно знімає всі ваші ракурси, аби спростити розблокування ! 🔸розмір – ідеальний, екран великий, різниці між 7+ вже майже не помічаю. 🔸жодна програма не пристосована під Х (мінус😩) Мені важко знімати сторіс, бо глючить на першій ж секунді в інстаграмі, а ще розтягує обличчя як в кривому дзеркалі – так само є нюанси в інших програмах, тому ДУЖЕ чекаю оновлення ! 🔸камера – шикарна! ❤️Ще не встигла випробовувати на всі 100%, але поки вражає!) Хоч навіть тут є недосконалості портретного режиму ☝🏽😩 🔸купувала #iphone в @appleroomternopil , виконали замовлення швидко і якісно ❤️ 🔸огляд телефону зняла вчора в сторіс 👀 • Тепер можу читати всі ваші питання ❤️ будемо розбиратись 👍🏽👀 Я написала відгук – з вас комент 👀🙈

Допис, поширений ALINA FRENDIY (@alina_frendiy)

Коментарі вимкнені.