Вуличний музикант дивує тернополян грою на незвичній сопілці

Мандрівник, вуличний артист Владислав Козаченко сьогодні мимоволі зупиняв заклопотаних перехожих у центрі Тернополя. Не закликами чи витівками, а чарівною музикою, яка линула з дивного інструмента.

Як розповів «Погляду» Владислав, грає він на малопоширеному в світі музичному інструменті – бас-сопілка з класу духових народних інструментів. Це хроматична сопілка, виготовлена з граба. Грати на ній хлопець навчився самотужки більш як 10 років тому. Також володіє грою на кларнеті.

  • Цей інструмент не дуже популярний, на сопілці тепер мало хто грає, – розповів Владислав Козаченко. – У моєму репертуарі переважають неокласика і популярна музика. Стиль гри тяжіє до ліричного.

Музиканту 27 років, працює фрілансером, за освітою – електрик. Родом із міста Первомайськ Миколаївської області. Хлопець постійно мандрує містами України, але часто повертається в Тернопіль, каже, тут йому найкомфортніше. Минулого літа на запрошення виступав на Дні села Гаїв-Шевченківських Тернопільського району.

  • У Тернополі подобається менталітет місцевих людей і їх європейська позиція. Тут живуть люди, які мені до душі, – розповів мандрівник. – В майбутньому планую виступити з грою на пан-флейті в Європі – теж не дуже популярний музичний інструмент з бамбука.

 

Коментарі вимкнені.