Як у Тернополі пройшов День краси і молодості

Кожна жінка, незалежно від віку, хоче бути красивою та виглядати завжди молодою. Мамочки Club Best Mama на черговій зустрічі мали можливість зустрітись із трьома спікерами, які розповіли про красу жінки та поділились корисними порадами, як завжди мати гарний вигляд. Засновниця клубу Людмила Муринська підібрала тему, яка цікава для кожної жінки. Зустріч відбулась за горнятком кави та смаколиками у кафе-барі «Кабачок», який знаходиться на бульварі Шевченка, 21, біля Театру.

«Молодість та краса – наш вибір»!

Вікторія П’ясецька, директор студії краси «Кольорово» розповіла мамочкам, що стан нашої шкіри та зовнішній вигляд залежить від багатьох факторів. Одні позитивно впливають, інші викликають старіння шкіри. Так, мамочки дізнались про фактори, що викликають старіння шкіри:

  • УФ промені сонця
  • Вільні радикали
  • Вітер/мороз
  • Паління
  • Екологія, харчування
  • Стреси, порушення психоемоційного стану
  • Спадковість, генетика
  • Недостатнє живлення організму

Взагалі, шкіра, волосся і нігті  – показник здоров’я організму жінки.  Стан шкіри може багато розповісти про різноманітні процеси в нашому тілі. Наприклад, висипання можуть розповісти про проблеми у внутрішніх органах, залежно від їх місця локації, червоний ніс про проблеми з тиском.

Нігті показують стан організму в цілому. Смуги чи хвилястість повздовж нігтів свідчить про хронічні захворювання носоглотки або запальні процеси в зубах, поперечні – підвищення кислотності шлунку. Колір нігтів також показує стан здоров’я: синій, фіолетовий свідчить про захворювання серцево-судинної системи, а білі плямки про недостатність кальцію в організмі. Нігті сигналізують навіть про те, що нашому організму необхідно очиститись, що є забагато токсинів, в такому випадку нігті роздвоюються та слояться.  А наявні задирки навколо нігтя «просять» фолієву кислоту та омега3, яких не вистачає в організмі.

Волосся – краса і гордість жінки. Але чи знаєте ви, що це лише відмерлі частинки шкіри голови? Волосся має певні етапи росту – активний ріст, стан спокою і випадіння. В нормі випадає 50-100 волосинок щодня. На стан і кількість випадіння волосся впливають вітамінно-мінеральний баланс та психологічний стан людини. Наприклад, під час стресу організм напружується, судини звужуються і процес випадіння волосся активізується. Вікторія також доступно пояснила, чому після пологів у деяких жінок сильно випадає волосся – виявляється, що під час вагітності гормональний фон жінки змінюється, і волосся може весь цей час не випадати, перебуваючи у фазі росту чи спокою. Після пологів гормони знову зазнають змін, вертаються до попереднього стану і волосся «доганяє» весь той час, коли не було фази випадіння. Головне в таких випадках не панікувати,

 

Біжутерія

Ольга Вінницька, консультант по стилю, розповіла мамочкам, як правильно підібрати прикраси, щоб вони підійшли до різного типу обличчя, різних підтонів шкіри.

М’які риси обличчя – пухкі губки, гарні брівки, кругленькі щічки. До такого типу обличчя підійдуть круглі форми прикрас, метелики, квіточки, все м’яке і ніжне.

Різкий тип обличчя – підходять гострі форми, квадрати, ромби, трикутники.

Також форма вирізу одягу вимагає правильного підбору прикрас. Круглий виріз – кругла прикраса,

Прикраса має прикрашати жінку, підкреслювати її стиль. Тому не варто одночасно одягати  більше 5 предметів, оскільки це може вказати на несмак. Краще мінімальна кількість, але з акцентом на прикрасі. Наприклад, можна одягнути чорну сукню і яскравий червоний пасок, або сережки чи кулон. Такий акцент підкресліть стиль та допоможе виглядати вишукано.

Мамочок цікавило питання, що ж серед прикрас зараз є модним? Ольга поділилась, що зараз найбільш популярними є аксесуари з тканин, з хусточок, використання міксу кольорів (золото – срібло), також брошки, та прикраси ручної роботи. Наостанок корисна порада від Ольги Вінницької: при виборі біжутерії варто спочитку обрати сережки, а вже все інше підбирати під них.

 

Фейсбілдінг

Марта Павлюк познайомила мамочок з унікальною методикою тренувань м’язів  обличчя, яка дозволяє гарно виглядати та позбутись або зменшити зморшки та неприємні вікові прояви.

На обличчі всі проблеми мають характер віковий або мімічний. М’язи обличчя особливо швидко втрачають свою пружність і нашої щоденної міміки недостатньо для їх тренування. Якщо на тілі м’язи повністю зафіксовані, то на обличчі м’яз зафіксований лише однією стороною, а другою «висить» на шкірі.

Щоб гарно виглядало обличчя, потрібен контроль міміки. Адже часто шкідлива звичка робити гримаси може привести до утворення мімічного залому. Окрім контролю потрібні ще й тренування. М’язи після занять фейсбілдінгом стають натреновані, а коли м’яз прокачується, то він стає розслабленим і зменшуються або зникають негативні прояви.

Фейсбілдінг – система тренувань м’язів обличчя, яка покращує колір шкіри, покращує кровообіг, лімфовідтік, приводить до розслаблення мязів. Відповідно, покращується зовнішній вигляд шкіри, вирівнюється овал обличчя, стають кращими вії та брови.

Фейсбілдінг дозволяє без дорогих препаратів, косметики та процедур мати гарну сяючу шкіру на обличчі та дивувати всіх своїм виглядом. Адже людей приваблюють розслаблені, щасливі обличчя!

 

club Best Mamaзапрошує мамочок приєднуватись до наступних зустрічей.

Слідкуйте за новинами та темами наступних бізнес-сніданків. #clubbestmama

https://www.facebook.com/groups/206996563141036/

____________________________________________________________

club Best Mama– це унікальний проект, який допомагає сучасній жінці бути турботливою мамою і дружиною вдома, професіоналом на роботі, хорошою подругою і повноцінним учасником культурного життя.

Спікери :

Viktoriia Piasetska, директор Студія Краси Кольорово

Olichka Vinnytska, Персональный Стиліст-Шопер, імидж-консультант, експерт по разбору гардеробу, в Personal stylist – shopper Vinnytska Olga

Марта Назаревич (Марта Павлюк) – інструктор. Засновник проекту в Facebuilding Lessons

#ЛюдмилаЛукіян

 

 

Коментарі вимкнені.