За найкращий дизайн іграшки тернополян відзначили в Варшаві

Етномайстерня “Коза-Дереза” вже не перший рік бере участь у виставках та ярмарках закордоном. Цього разу із конкурсу “Gift Show” у Варшаві тернополяни привезли нагороди за «Найкреативнішу ідею сувеніру».

“Коза-Дереза” представила у Варшаві зірки з колекції “Від Романа до Йордана”. Іграшки цієї серії ілюструють зимові українські свята – “Вечорниці на Андрія”, “Миколая”, “Святу вечерю”, “Водохреща”.

На всеукраїнському конкурсі різдвяного декорування ялинок “Хіт-парад ялинок”, який відбувся в межах 15-ї міжнародної виставки подарунків та декору в Києві, ця колекція здобула перше місце. Як кажуть майстри, серія “Від Романа до Йордана” кілька років поспіль користується популярністю і вже стала маст-хевом на українських ялинках. Саме тому й було прийнято рішення показати її і в Варшаві.

Зірки пошиті вручну із натурального бавовняного текстилю, наповнені легким гіпоалергенним синтепоном, розписані італійськими акриловими фарбами та просочені теплими ароматами спецій й шоколаду. Пряний аромат іграшок зберігається впродовж півроку. Теплий аромат і унікальна історія кожної із зірок не залишила байдужими журі конкурсу. Як наслідок, колектив етномайстерні “Коза-Дереза” здобув друге місце у номінації «Найкреативніша ідея сувеніру». Призи – кубок та диплом.

Загалом конкурс передбачав три призові місця та приз глядацьких симпатій. Під час визначення переможця як критерії враховувались креативність, практичне застосування, естетичність, трендовість, інноваційність, екологічність.

Як створюються зірки, можна побачити у відео “Як ми це робимо”:

 

 

 

Коментарі вимкнені.