За рахунок яких депутатів самоствердився тернопільський мер Сергій Надал. Список

28 липня депутати міської ради проголосували за заміну двох голів постійних комісій. Галина Гевко і Оксана Яциковська очолюватимуть депутатсткі комісії ЖКГ та бюджету, замість Івана Сороколіта і Ігоря Турського, відповідно. 24 із 33 депутатів проголосували за це на сесії міської ради.

Такий вчинок депутатів Іван Сороколіт сприйняв неприємно. Про це депутат пише у мережі Фейсбук.

 • Зізнаємось, такий вчинок депутатів сприймається все ж неприємно. Але у цьому і полягав задум Сергія Надала, – пише він.

Для депутатів, які втратили головування жодної цінності в даних посадах немає. Комісії носять рекомендаційний характер. А переваги головування є лише у тому, що саме голова скликає засідання і веде комісії. Рішення (рекомендаційні у більшості випадків) приймаються колегіально, – запевняє Іван Сороколіт..

 • Але справа в “політичному” й моральному моменті як саме заміна голів втілються в життя.
  Жоден з голосуючих ніколи не озвучував, що ми зловживаємо нашими “посадами”. Переважно отримували багато подяк за консультації, допомогу, намагання врахувати інтереси депутатів навіть в шкоду власним.
  Тут, швидше, Сергій Надал мав бажання самоствердитись та демонстративно послати усім сигнал про свої можливості організувати голоси проти нас. Незалежно що це за рішення. Як бачимо – йому це вдалось
  Це вишукана та майстерна спроба спровокувати на війну з депутатами.
  Сергій Віталійович майстер втілювати в життя вічний принцип/парадигму “розділяй і володарюй”. Воювати не будемо. Нехай це робить сумління кожного. Переступили та ідемо далі.
  Подяка усім депутатам, котрі не піддались на тиск/шантаж Сергія Надала та не спокусились на різного роду “пропозиції”. Знаю, що він застосоував усі можливі важелі.

Коментарі вимкнені.