Зірковий «Екстрім»: дитячо-юнацька школа у Тернополі святково підсумувала рік

Вони підкорюють вершини і майстерно долають перешкоди, старанно тренуються і здобувають перемоги. Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа «Екстрім» – справжній феномен у Тернополі. Незважаючи на незначне фінансування, її вихованці демонструють високі результати і є одними з кращих в Україні. За сезон вони  зуміли здобути понад 60 нагород.

Сьогодні у «Екстрімі» займається 150 учнів. В спортивній школі є два відділення: сноубординг та лижний фрістайл (могул). Тренерський колектив СДЮСШ «Екстрім» складають 11 штатних тренерів, з яких: 3 тренери з вищою категорією, 2 – з другою та 5 тренерів-майстрів спорту України. У 2013 році Тернопільській ДЮСШ «Екстрім» присвоїли вищу категорію і надали статус «спеціалізованої»

Днями у приміщенні актового залу 27-ї школи зібрався весь колектив  спортивної школи «Екстрім», щоб підсумувати здобутки сезону-2018, а також нагородити і відзначити кращих учнів. Під час свята тренери розповіли про особливості сноубордингу і лижного фристайлу, показали фото із змагань, а діти продемонстрували свої вміння і виконали пісню, яку спеціально написали для своєї школи.

Як підсумувала директор школи, в сезоні 2018 року   27  учнів  СДЮСШ «Екстрім»  здобули  63  нагороди   Чемпіонатів, Кубків України та Всеукраїнських змагань  Мінмолодьспорту України ( 8 чемпіонів України серед дорослих, юніорів та юнаків).

На міжнародних змаганнях  2018 року – Наталія Федишин здобула  3 місце в Чехії та двічі бронзовою стала Вікторія Льотковська в Чехії та Словаччині!

Команди Тернопільської області, складені виключно з  вихованців   СДЮСШ «Екстрім»  Тернополя  здобули перше загальнокомандне місце Чемпіонату України серед дорослих з лижного фрістайлу та Чемпіонату України серед  юнаків та дівчат зі сноуборду.

В складі  збірної команди України з сноуборду та фрістайлу на 2018-2019 н.рік – 14 тернополян, які стали кращими за підсумками результатів сезону:

з сноуборду – Тетяна Тарнавська, Віта Марія Ханас, Тетяна Ярош, Алевтина Рипнінська, Наталя Федишин, Вероніка Пукас

з фрістайлу – Олег Масира, Назар Мончак, Сергій Приймак, Вікторія Приймак, Оксана Журак, Еліза Ковей, Дмитро Перець та Оленка Мигаль.

Всього в спортивній школі за роки підготували 21 майстра спорту з сноуборду та лижного фрістайлу.

За результатами 2018 року присвоєно: 4 майстри спорту, 4 – кандидати в майстри спорту  та 5 першорозрядників.

Вихованці СДЮСШ «Екстрім»  зуміли вибороти право брати участь у найважливіших міжнародних стартах 2018 року. Зокрема, у  Чемпіонаті Світу серед юніорів з фрістайлу  в Швеції,

Марта Тимчук

Головне фото Сергій Кучер

Коментарі вимкнені.