Студенти-іноземці прибирали будинок для перестарілих жителів Тернопільщини

У ці вихідні, а саме 31 жовтня, з ініціативи студентів-іноземців ТДМУ було організовано прибирання території Петриківського будинку-інтернату для престарілих. Молодим людям пощастило з погодою, тож вони з користю для суспільства провели свій вільний час.

Потрібно зазначити, що майбутні медики з інших країн об’єдналися в організацію «Medicare and social welfare initiative» і упродовж тривалого часу займаються волонтерською діяльністю. Наприклад, щоп’ятниці в «Карітасі» вони вимірюють артеріальний тиск і рівень глюкози в крові всім бажаючим. Літні люди, які в цей час приходять на безкоштовні обіди, з задоволенням обстежуються і висловлюють вдячність майбутнім медикам.

Щодо суботнього заходу, то його ініціаторами стали Ojiemu O.Jephthah, Gerald Chigozie Agbarakwe, Taiwa Elisha Priscila, Akharia Solomon, Suleiman Stephen Tamanuwa, Okafor Sherece Ogechukwu, Lydia Oladepo Ifeoluwa, Eneh Ethel Ogomuegbunam. До них приєдналися такі українські студенти: Ольга Явна, Тетяна Павлишак, Ірина Довга, Юлія Челяда, Іван Кудриль, Ольга Рицик, Руслана Панасюк, Ірина Станько, Ілліана Года, Олександр Косман, Юрій Шворак, Наталя Олеськів, Софія Кравець.

У розмові з директором Петриківського будинку-інтернату для престарілих студенти ТДМУ з’ясували, що тут завжди потрібна подібна допомога, а особливо необхідним є спілкування з мешканцями закладу.

Коментарі вимкнені.