“Свобода” оголошує про радикальні дії на Тернопільщині

Тернопільські “свободівці” погрожують заблокувати шляхи, якщо негайно не усунуть голову обласної державної адміністрації Хоптяна Валентина Антоновича.

Про це йдеться у заяві ВО “Свобода”.

“Тернопільська обласна «Свобода» оголошує ультиматум Президенту України. З огляду на те, що попередні звернення до нього як до гаранта Конституції України щодо забезпечення належного правового та конституційного порядку в державі не дали жодних дієвих результатів, а в області продовжують вчинятися злочини проти прав громадян, відбувається протизаконне втручання у процес волевиявивлення громади з метою приховування розкрадання майна та ресурсів Тернопільщини вищими чинами адміністрації, вимагаємо негайного усунення голови Тернопільської обласної державної адміністрації Хоптяна Валентина Антоновича та ініціювання належного розслідування його діяльності, припинення злочинної практики зловживання з боку представників державних органів влади.

В разі чергового ігнорування позиції громади області залишаємо за собою право на організований спротив порушенню конституційного правового порядку, відповідної протидії таким порушенням на всіх рівнях самоврядування на Тернопіллі аж до протестного блокування шляхів  сполучення та звернень до міжнародних організацій, європейських структур до повного та належного забезпечення дотримання вимог Конституції та законодавства в області і державі.”

-1 thoughts on ““Свобода” оголошує про радикальні дії на Тернопільщині

 • 16:46 | 12.03.2013 о 16:46
  Permalink

  “сегодня каждый имеет свое право, хортя конечно что ж, но в тоже время да…. даешь …. ! вперед…! москва за нами…!”
  знайома риторика, чи не так панове?

 • 19:28 | 12.03.2013 о 19:28
  Permalink

  А добиватись збільшення фінансування на дороги районного значення вони цього не добиваються??? Ви до президента про цих питаннях чому не пишете Свободо??ви тут нам не політикою займайтесь і лобіювання власних інтересів, а інтересів нас – громадян. Нічим одна влада від іншої не краща, так що заспокойтесь, всі ви одинакові.

Коментарі вимкнені.