Священики з Тернопільщини зіграли у міні-футбол з львів’янами та франківчанами

a1

28 вересня в м. Стрий (Львівщина) відбувся ІІІ-й міжєпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча. Про це повідомляє сайт Федерації футболу Тернопільської області.

Турнір, участь у якому взяли вісім команд, проходив на футбольних майданчиках Стрийського аграрного коледжу. Ініціатором та організатором змагань був відділ душпастирства спорту УГКЦ, який очолює священик Стрийської єпархії о. Олег Кобель у співпраці з федерацією футзалу Львівщини.

У футбольних баталіях взяли команди священиків та дияконів із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архиєпархій та Самбірсько-Дрогобицької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської, Коломийської й Мукачівської єпархій. Турнір проходив за круговою схемою – всі команди-учасниці, у підгрупах зіграли між собою по одній грі, тривалість якої 2 тайми по 10 хвилин.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобули священнослужителі Івано-Франківської архиєпархії, які у фіналі здолали команду Стрийської єпархії. Третє місце посіла команда Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команди – призери турніру отримали пам’ятні кубки, які під спільні оплески учасників вручив о. Олег Кобель, керівник Відділу душпастирства спорту УГКЦ, який ще раз привітав переможців та подякував священикам, які прибули до Стрия та взяли участь у турнірі. Варто зазначити, що наступного року приймати турнір буде Тернопільсько-Зборівська архиєпархія.

a2

Коментарі вимкнені.