Святі отці благословили тернополян на гідну службу


Урочисту присягу на вірність українському народу склали 31 травня 19 добровольців батальйону територіальної оборони Тернопільської області. Участь в урочистостях взяли голови Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк, міста Сергій Надал, заступник голови ТОДА Леонід Бицюра.

Присягу молоде поповнення батальйону складало в присутності рідних та військовослужбовців. На гідну службу добровольців благословили святі отці.

Розпочалося дійство з урочистого вручення бійцям державного прапора.

«Батальйону територіальної оборони ми передаємо державний стяг, з яким він будете служити, захищаючи терени нашої області, нашої держави, – зазначив Олег Сиротюк, вручаючи знамено командиру батальйона, підполковнику Ігорю Ларіну. – Стяг, який є символом нашої боротьби і буде символом нашої перемоги».

Відтак новобранці приступили до приймання військової присяги.

«Я вітаю вас з присягою, я бажаю вам якомога швидше пройти бойову підготовку, бойове злагодження для того, щоб ми спільно могли забезпечити безпеку на території нашої області, в нашій державі, забезпечити правопорядок», – наголосив Олег Сиротюк.

«Україна зараз переживає непрості та неспокійні часи, – зауважив Леонід Бицюра. – Український народ проходить нелегке випробування на єдність, патріотизм, стійкість перед агресором. І саме ви – його сила, захист, опора, надія. У ваших руках зараз бойова зброя. Тож будьте мудрими та з честю і гідністю носіть звання бійця батальйону територіальної оборони Тернопільщини».

«Ви сьогодні маєте бути прикладом для всіх, – констатував Сергій Надал. – Ви маєте бути початковим створення нової європейської армії, яка гідним чином захищатиме свій народ».

Святі отці благословили добровольців на добру службу та скоропили святою водою.

«Добрий Господь сьогодні благословить вас, можливо, на найбільшу та найсвятішу місію вашого життя, – зауважив о. Орест Павліський. – Будучи батьками, будучи синами, ви сьогодні берете на себе ще один дуже важливий обов’язок – бути захисником своєї Вітчизни. Робіть це з великою любов’ю, великою відповідальністю і трепетом. Адже ви будете захищати своїх дітей, матерів, дружин. Ви будете захищати свою державу, свій народ… Люди моляться за вас, просять, щоби ви були сильними, здоровими, щоби ви повернулися додому».

Уже з 1 червня особовий склад батальйону територіальної оборони розпочне бойове злагодження у польових умовах.

-1 thoughts on “Святі отці благословили тернополян на гідну службу

  • 23:43 | 31.05.2014 о 23:43
    Permalink

    Разом з новобранцями до війська треба відправити Сиротюка, Надала і Бицюру.

Коментарі вимкнені.